Czy pies o imieniu Apollo mógł zrobić źle?

Apollo, sześcioletni pitbull, bawił się w domu swojej właścicielki Tory obok stosu prania i przewrócił do niego butelkę wybielacza. Niektóre kolorowe rzeczy były zepsute, ale to nic w porównaniu z tym, co otrzymała właścicielka pitbulla. Czarna koszulka, która okazała się z pełnoprawnym nadrukiem, bardzo spodobała się właścicielce zwierzaka.

foto: moya-planeta.ru

Tory podzieliła się wynikiem na Reddit, gdzie historia ogoniastego „projektanta” zebrała ponad 50 000 entuzjastycznych reakcji.

„Zostawiłam stos prania na podłodze w łazience, a obok niego butelkę wybielacza. Zwykle, gdy wychodzę, zamykam drzwi do łazienki, żeby Apollo nie pił wody z toalety. Najwyraźniej tym razem nie zamknęłam do końca drzwi. Apollo wbiegł do łazienki i przewrócił butelkę wybielacza. Kiedy wróciłam do domu, znalazłam fajną, designerską koszulkę. Inne rzeczy również zostały uszkodzone, ale tylko nieznacznie. Apollo jest w porządku - powiedziała Tory.

Gdy tylko Tory zobaczyła, że przewróciła się butelka z wybielaczem, zdenerwowała się i przestraszyła się o Apollo. Dziewczyna zapewniła subskrybentów, że Apollo nie został skrzywdzony ani wybielaczem, ani nią.

Główne zdjęcie: moya-planeta.ru