Spójrz tylko, co robią ci szaleńcy! Ale czy naprawdę są aż tak szaleni? Odpowiedź jest na ostatnim zdjęciu!

Miłośnicy adrenaliny to szczególny typ ludzi. Oglądanie zdjęć z Instagrama tych, którzy skaczą po dachach i zwisają ze skał są jednocześnie przerażające i zabawne. W końcu to oni zwisają, nie ty.

Oczywiście naprawdę fajne zdjęcia zdobywają mnóstwo polubień i wyświetleń. Dlatego atrakcja o nazwie Pedra do Telegrafo przy brazylijskiej plaży Copacabana to prawdziwy hit wśród ludzi spragnionych adrenaliny.

Oferuje zapierające dech w piersiach widoki na plaże, błękitne morze, odległe Rio de Janeiro. Jednak chłopaki i dziewczyny nie chodzą tam ze względu na widok. Wśród brazylijskiej młodzieży, a także turystów z różnych krajów, moda rozprzestrzeniła się na robienie absolutnie niesamowitych zdjęć, zwisając na tym kamieniu nad przepaścią!

foto: maximonline.ru

foto: maximonline.ru

foto: maximonline.ru

foto: maximonline.ru

foto: maximonline.ru

foto: maximonline.ru

foto: maximonline.ru

foto: maximonline.ru

foto: maximonline.ru

Czy obejrzałeś do końca?

Tak, sekret kamienia polega na tym, że około dwa metry pod nim znajduje się ziemia, której nie widać na zdjęciach. Więc absolutnie zwykli ludzie mogą na nim wisieć i wyglądać jak absolutnie szaleni ekstremalni sportowcy.

Mówi się, że kamień jest tak popularny, że przy dobrej pogodzie kolejka może zająć wiele godzin! Aby dostać się do Pedra do Telegrafo, możesz wziąć taksówkę z Rio lub zapytać miejscowych. Około godziny wspinaczki po dość stromym wzgórzu (w zasadzie nawet dzieci sobie z tym poradzą) - i już jesteś na miejscu. Pozostaje tylko dokładnie przestudiować doświadczenia poprzednich turystów i wybrać odpowiedni kąt!

Główne zdjęcie: maximonline.ru