Te kobiety znajdują się na listach rankingowych Forbes, a każda z nich posiada wielomilionową fortunę. Wydawałoby się, że tak duża suma pieniędzy mogłaby skłonić ich do zmiany czegoś w sobie za pomocą chirurgii plastycznej. Ale nie! Te kobiety wybrały ścieżkę naturalnego starzenia się.

Alice Walton

foto: google

W 2020 roku Alice, córka założyciela Walmart Sama Waltona, jest najbogatszą kobietą na świecie, z fortuną szacowaną w 54,4 miliarda dolarów. Ale nawet dostępność takich pieniędzy nie zachęcała jej do podejmowania jakichkolwiek działań. W jej wieku, a Alice ma teraz 71 lat, wygląda dobrze. Pewnie ma bardzo dobrą kosmetyczkę.

Françoise Bettencourt Meyers

foto: google

Na liście Forbesa Françoise zajmuje zaszczytne drugie miejsce, będąc spadkobierczynią firmy kosmetycznej L'Oreal. I bez względu na to, jak dziwnie to zabrzmi, jedyną rzeczą, którą Bettencourt Meyers koryguje swoją twarz, są kosmetyki (do tego na pewno pielęgnacja anti-age marek reprezentowanych w koncernie L'Oreal).

Julia Koch

foto: google

W wieku 57 lat miliarderka wygląda oszałamiająco, a nawet na co najmniej 10 lat młodziej! Widać, że Julia dba o siebie i odwiedza kosmetyczkę: peelingi, pielęgnacja i na pewno „zastrzyki upiększające”, ale wszystko zostało zrobione bardzo starannie i naturalnie. Dobra robota!

MacKenzie Bezos

foto: google

Inną bogatą piękną kobietą jest MacKenzie Bezos, była żona założyciela Amazona. Ona w ogóle nie wygląda jakby miała pięćdziesiątkę, co nie? MacKenzie ma świetną figurę i zadbaną twarz. Jak fajnie jest patrzeć na twarze z własnymi rysami, a nie zrobione jako kopia, jak na Instagramie.

Jacqueline Mars

foto: google

Czy wiesz, kto to jest? To wnuczka Franklina Marsa, założyciela amerykańskiej firmy cukierniczej Mars, Incorporated. Ta urocza dama ma już 80 lat, ale nadal wygląda świetnie. To logiczne, że Jacqueline ma zmarszczki, ale wyglądają bardzo uroczo.

Yang Huiyan

foto: google

Yang Huiyan jest najmłodszą miliarderką na naszej liście i najbogatszą kobietą w Chinach (prowadzi biznes nieruchomości). Dziewczyna ma dopiero 37 lat, ale wygląda na 27. W Azji wciąż panuje kult pielęgnacji skóry, więc nie dziwimy się, że Yang stosuje wieloetapowy system oczyszczania i pielęgnacji, dzięki czemu wygląda tak pięknie .

Susanne Klatten

foto: google

Niemiecka przedsiębiorczyni, dziedziczka i współwłaścicielka rodzinnej firmy związanej z BMW, Susanne Klatten ma teraz 58 lat, ale wygląda znacznie młodziej. Kobieta ma po prostu idealnie gładką skórę, widać, że Susanne dba o nią i dobrze się odżywia.

Główne zdjęcie: google.com