47-letnia Victoria Beckham pokazała wyjątkowy materiał filmowy ze swoją córką Harper Beckham. Modelka i jej mąż David Beckham pogratulowali dziedziczce jej urodzin.

Była wokalistka Spice Girls i były kapitan reprezentacji Anglii w piłce nożnej są szczęśliwymi rodzicami czwórki dzieci. Victoria i David opiekują się trzema synami i młodą córką. Rodzina Beckham kocha dziedziczkę. Próbują uchwycić każdą chwilę z uczennicą i rozpieszczają ją. Dziś Harper ma 10 lat. Na cześć wydarzenia artystka i sportowiec pokazali niesamowite wideo.

Victoria pokazała rzadkie wideo. Harper pojawiła się w śnieżnobiałej sukience, szarych podkolanówkach i czarnych butach. Dziewczyna wyszła z pokoju i skłoniła się, jakby występowała przed dużą salą wypełnioną widzami. Zaczęła stepować starannie i z entuzjazmem. Rodzice podziwiali talent artystyczny Harper.

„Wszystkiego najlepszego z okazji dziesiątych urodzin, Harper Seven, najpiękniejsza młoda dama. Miła, kochająca, opiekuńcza i urocza. Nasze wszystko, tak bardzo cię kochamy. Nie mogę uwierzyć, że masz dzisiaj 10 lat!” - napisała Victoria. Fani pozostawili dziewczynie wiele komplementów. "Wysyłam dużo buziaków!", "Podbiłaby TikTok!", "Wszystkiego najlepszego, najsłodsza dziewczyna!" – napisali subskrybenci.

Projektantka zamieściła również zdjęcie z Harper. Dziewczyna założyła białą koszulę we wzór połączoną z czarną spódnicą i rajstopami. Harper miała również na sobie sznurowane buty na platformie z garderoby Victorii. „Jedna z rzeczy, z których jestem najbardziej dumna! Harper była w stanie chodzić (biegać i tańczyć) w butach Alaia, odkąd skończyła 3 lata!” – powiedziała matka, wspominając francuskiego projektanta obuwia Azzedine Alaia.

foto: cosmo.ru

Popularny tata również zwrócił się do swojej córki. David pokazał zdjęcie, jak trzymał swoją małą córeczkę. Na jej rękach były rysunki przypominające tatuaże samego piłkarza. David uśmiechał się, a dziecko przytuliło go, myśląc o czymś. „Gratuluję mojej kochanej pani z okazji jej dziesiątych urodzin. Dziewczyna o największym sercu i najsłodszym uśmiechu. Tak bardzo cię kochamy, duża dziewczynko. Proszę przestań rosnąć... Kocham cię”- napisał słynny Brytyjczyk.

foto: cosmo.ru

Dołączyli do niego fani. „Och, jakie to słodkie!”, „Wszystkiego najlepszego, Harper!”, „Wiem, co masz na myśli, mówiąc, przestań rosnąć. Moja mała dziewczynka ma 9 lat i bardzo szybko urosła! Wszystkiego najlepszego, Harper", „Z twoim świętem, Harper!", "Nie mogę w to uwierzyć! Pamiętam ten dzień. Czas tak szybko leci!" – napisali subskrybenci.

David opublikował jeszcze dwa zabawne zdjęcia. Na jednym z nich Harper trzyma w rękach duży aparat i fotografuje malediwskie krajobrazy. Na innym ojciec i córka jedzą lody.

foto: cosmo.ru

Główne zdjęcie: cosmo.ru