Amerykanka Aisha Nieves odzyskała utraconą radość po tym, jak postanowiła ponownie adoptować psa. Kobieta była bardzo zdenerwowana utratą swojego pupila, 5-letniego Kuve. Dwa lata temu wróciła do domu i znalazła obok złamany płot. Okazało się, że gdy jej nie było, w ogrodzenie wjechał samochód. Aisha nie znalazła psa na podwórku.

Poszukiwania zwierzaka również zakończyły się niepowodzeniem. Kobieta długo cierpiała, sama myśl, że ktoś może obrazić jej zwierzaka, czyniła ją nieszczęśliwą. Kuve pojawił się w jej domu jako 7-tygodniowy szczeniak. Zarówno hałaśliwy jak i czuły mieszaniec rottweilera i pitbulla rozkochał ją w sobie. Bawił się z jej najstarszym synem, miała nadzieję, że oni również będą dobrze się bawić z jeszcze nienarodzonym, drugim dzieckiem.

foto: lemurov.net

Kiedy najmłodszy syn miał roczek, Aisha postanowiła dać mu możliwość odczucia, czym jest miłość czworonożnego przyjaciela.

Kobieta weszła na stronę miejscowego schroniska dla zwierząt i zaczęła przeglądać w poszukiwaniu przyszłego członka rodziny, aż natrafiła na boleśnie znajomą mordkę. Początkowo nie mogła uwierzyć własnym oczom, ale po dokładnym przyjrzeniu się znalazła zauważalną bliznę. Aisha Nieves martwiła się, że pies nie będzie w stanie wybaczyć jej długiej nieobecności. Przygotowała dokumenty, które nadal trzymała oraz kwotę potrzebną do rejestracji i pospieszyła do schroniska.

foto: lemurov.net

Ich spotkanie było niezapomniane, Aisha nie musiała nawet przekonywać pracowników, że pies jest jej. Gdy tylko Kuve zobaczył właścicielkę, omal nie zakrztusił się na smyczy, tak bardzo do niej chciał podejść. Kiedy pies został wypuszczony, wskoczył na kolana Aishy i nie chciał odejść. Przytulali się i całowali, nie mogąc uwierzyć we własne szczęście.

Source: youtube.com

Jak się później okazało, pies trafił do schroniska po raz drugi. Już pierwszego dnia po tym, jak samochód przebił ogrodzenie, ciekawski Kuve poszedł zwiedzać okolicę i został złapany przez wolontariuszy. Postanowili znaleźć mu dom i właścicieli.

Wkrótce zwierzak trafił do nowej rodziny. Niestety, lub na szczęście, nowi właściciele ze względu na pewne okoliczności oddali z powrotem Kuvę do schroniska. Właśnie tutaj został znaleziony przez swoją zdesperowaną właścicielkę. Teraz Aisha jest absolutnie szczęśliwa i pewna, że ​​już nigdy nie pozwoli swojemu pupilu się zgubić.

Główne zdjęcie: lemurov.net