Obsypią cię prezentami, nigdy nie odmówią pomocy, a na pewno przejmą ogólny rachunek w restauracji. Kim są ci najbardziej hojne znaki zodiaku?

Strzelec

Chciwość? Absolutnie nie! Wygląda na to, że Strzelec szczerze nie rozumie, jak możesz doświadczyć tego uczucia, szczególnie w odniesieniu do bliskich. Pożyczanie i nie czekanie na zwrot to właśnie mowa o osobach spod znaku Strzelec. Ogólnie rzecz biorąc, przedstawiciele spod tego znaku inaczej niż wszyscy traktują pieniądze - zarabiają je z entuzjazmem i wydają z takim samym entuzjazmem. Kto wie, może właśnie w tym tkwi sekret niekończącego się pozytywu Strzelca.

Lew

Ci, których Lew uważa za bliskie osoby, mają wielkie szczęście! Przedstawiciele spod tego znaku są całkowicie wspaniałomyślni i hojni. Lubią dawać prezenty (na pewno efektowne), lubią wyciągać pomocną dłoń. Nie oczekują niczego w zamian. Chyba że szczerej wdzięczności.

Wodnik

Rzeczy w oczach Wodnika nie mają absolutnie żadnej wartości (no, prawie). To, co naprawdę ważne dla przedstawicieli spod tego znaku zodiaku, dotyczy świata niematerialnego. Dla rodziny, przyjaciół i pokoju na świecie, Wodniki są gotowe wydawać fortuny. Szczerze starają się pomóc wszystkim, którzy tego potrzebują, a ich nieobojętność zasługuje na wielki szacunek.

Główne zdjęcie: glamour.ru