Wiele dziewczyn marzy o pięknych włosach. Fryzjerzy niestety nie są w stanie dokonać niemożliwego, dzięki ich staraniom grubość włosów nie zmieni się. Ale mogą zrobić jedną z następujących fryzur, które dodadzą włosom sztucznej objętości.

Pixie

foto: lemurov.net

Spektakularna fryzura o nazwie pixie jest modna od kilku lat. Fryzura jest praktyczna, bo nawet bez specjalnej stylizacji może idealnie układać się.

foto: lemurov.net

Potrzebujesz tylko dobrej stylizacji jedynie w przypadku, gdy masz loczki.

Warstwowa

foto: lemurov.net

Fryzura warstwowa świetnie wygląda na kobietach i dziewczynach o różnych kształtach twarzy.

foto: lemurov.net

Wszystko dzięki temu, że taka fryzura wizualnie zwęża twarz i wypracowuje objętość na całym obwodzie głowy. Bardzo często takie fryzury wybierają dziewczyny, które chcą ukryć uszy.

Proste długie włosy

foto: lemurov.net

Ponadczasowa klasyka świetnie prezentuje się na każdym rodzaju włosów. Ani kolor, ani grubość nie mają znaczenia. Najważniejsze, żeby nie było rozdwojonym końcówek. W przeciwnym razie prosta linia na dole szybko będzie wyglądać na zaniedbaną.

Kaskada

foto: lemurov.net

Główną zaletą kaskadowych fryzur jest to, że są odpowiednie dla wszystkich długości włosów.

foto: lemurov.net

Możesz więc zrobić kaskadę, nawet jeśli nie chcesz rozstawać się z długimi włosami. Do stylizacji tej fryzury będziesz potrzebować dobrej, mocnej suszarki do włosów.

Skrócone z tyłu

foto: lemurov.net

Krótkie włosy, pozostawione z tyłu głowy, pozwalają na uniesienie. Dzięki temu fryzura ma objętość.

foto: lemurov.net

To rozwiązanie będzie pasować do dziewczyn, które są gotowe na ekstrawagancką stylizację. Do regularnej stylizacji lakierem, bez niego po prostu sobie nie poradzisz.

Główne zdjęcie: lemurov.net