Wraz z ojcem pojawiła się na jednej z premier filmowych w Cannes.

Niedawno w ramach 74. Festiwalu Filmowego w Cannes odbyła się premiera filmu „Flag Day”. W nim wzięła udział Mylene Farmer, przewodniczący jury Spike Lee z żoną Tony Lewis Lee i inni. Film zaprezentował reżyser Sean Penn wraz z wykonawcami głównych ról - córką Dylan Penn i aktorką Katheryn Winnick. Oprócz rodziny Penn na tej premierze była jeszcze jedna znana para ojca i córki - operator Daniel Moder i ich z Julią Roberts 16-letnia córka Hazel Moder. Dla dziewczyny to wyjście na czerwony dywan było pierwszym w jej życiu.

Albo z powodu nieśmiałości, albo z powodu tak dużej ilości ludzi, fotografom udało się zrobić tylko kilka zdjęć młodej Hazel, po czym on i jej ojciec szybko weszli do środka. Na swój pierwszy poważny występ wybrała długą koronkową sukienkę w żółtym kolorze i czarne buty na niskim obcasie. Zamiast skomplikowanej stylizacji zrobiła prosty kucyk.

Julia Roberts i Daniel Moder 4 lipca obchodzili rocznicę ślubu - są małżeństwem od 19 lat.

foto: google

foto: google

foto: google

Daniel i Julia rzadko pojawiają się razem publicznie, a jeszcze rzadziej z trójką dzieci – para wychowuje 16-letnie bliźniaczki Hazel i Phinnaeus oraz 14-letniego syna Henry'ego. Droga do rodzinnego szczęścia tej pary nie była łatwa.

Kiedy spotkali się na planie „The Mexican” w 2000 roku, syn hollywoodzkiego producenta Mike'a Modera, Danny, był żonaty z wizażystką Verą przez cztery lata. Wcześniej Julia miała romanse z najsłynniejszymi mężczyznami w Hollywood - Liamem Neesonem, Dylanem McDermottem, Jasonem Patrickiem, Matthew Perry, Benjaminem Brettem i była po dwuletnim małżeństwie z piosenkarzem country Lyle Lovett. Miała niezbyt dobrą opinię publiczną, do tego była uciekającą panną młodą - aktor Kiefer Sutherland został porzucony przez Julię w przeddzień ślubu, tak jak w filmie. Jednak poznawszy Daniela, Julia zdecydowała, że ​​jest gotowa zostać wzorową żoną, ponieważ on był zupełnie inny:

„To prawdziwy mężczyzna, poważny i bezinteresowny. Zawsze odpowiada za swoje słowa i nigdy nie będzie nikogo winić za swój wybór.” Ani rodzice, niezadowoleni z wyboru syna, ani to, że Daniel był wtedy żonaty, nie mogli powstrzymać Julii. Plotki głoszą, że aktorka po prostu „kupiła rozwód” dla swojego ukochanego, oferując Vere Moder taką kwotę odszkodowania, której ona nie mogła odmówić. Dwa miesiące po sfinalizowaniu rozwodu, 4 lipca 2002 roku, Julia i Daniel pobrali się.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com