George i Amal Clooney to jedna z najszczęśliwszych i najpiękniejszych par w Hollywood. Przez długi czas George prowadził godne pozazdroszczenia życia kawala, a fani nie nadążali ze śledzeniem jego nowych pasji. Dlatego cały świat był zszokowany, gdy aktor postanowił się ożenić. Wybranką była Amal - dziewczyna, która radykalnie różniła się od wszystkich jego byłych pasji.

George i Amal Clooney

Mająca cel i pracowita

Amal dorastała w inteligentnej rodzinie i od dzieciństwa marzyła o karierze. Najpierw ukończyła londyńską szkołę, następnie kontynuowała naukę w Oksfordzie, a później zaczęła studiować w New York University.

Dążenie do celu i ciężka praca doprowadziły dziewczynę do sukcesu. Znakomicie ukończyła staż w prestiżowej kancelarii, pracując nad najtrudniejszymi sprawami. Wkrótce cały świat dowiedział się o Amal Alamuddin.

foto: vazhnoznat.com

Przypadkowe spotkanie i w końcu „Tak”

Nikt nie wątpił, że George Clooney pozostanie kawalerem. Jednak jego agent nadal miał nadzieję na małżeństwo aktora. Pewnego razu Amal została zaproszona na jedno z spotkań towarzyskich. Agent George'a, widząc piękną dziewczynę, powiedział aktorowi że wkrótce się z nią ożeni. Słowa okazały się prorocze! Nić sympatii rozwinęła się między George i Amal od pierwszego spotkania.

foto: vazhnoznat.com

W 2014 roku aktor postanowił oświadczyć się swojej ukochanej. Zaprosił ją do swojego domu przygotowując romantyczną kolację. Po posiłku Libijka chciała zmyć naczynia. George był zszokowany spontanicznością dziewczyny. Poprosił Amal, aby otworzyła szafkę kuchenną, w której leżał pierścionek zaręczynowy.

"Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Proszę, wyjdź za mnie, bo mam już 52 lata i w każdej chwili mogę wyciągnąć kopyta! ” - powiedział Clooney klękając. Jednak Amal odmówiła przyjęcia pierścionka. Dziewczyna powiedziała ukochanemu „Tak”, ale dodała, że ​​jako prawnik, który broni praw człowieka, nie może sobie pozwolić na noszenie biżuterii wartej 750 tysięcy dolarów.

foto: vazhnoznat.com

W tym momencie Clooney ponownie się przekonał, że wybrał najlepszą kobietę na swoją żonę. „Jest niesamowitą osobą. Jest opiekuńczą i najmądrzejszą kobietą, jaką kiedykolwiek spotkałem ”- powiedział kiedyś aktor. Nawiasem mówiąc, szczęśliwa para mieszka razem od 6 lat i wychowuje dwójkę dzieci - bliźniaki Aleksandra i Ellę.

Główne zdjęcie: vazhnoznat.com