Ta piosenka i film pozostawia niesamowite uczucie! Oglądałam ten film wiele razy, dobrze znam tę piosenkę, ale jeśli będę miała okazję, zawsze posłucham i obejrzę jeszcze raz. Niesamowite wspomnienia!

Współczesne kino nie przestaje radować swoich fanów ogromną liczbą niesamowitych nowych filmów. Jeden jest piękniejszy od drugiego! Ale tylko nieliczni pozostają na długo w pamięci i sercach publiczności.

Takie „złote” filmy, które zmieniły światopogląd milionów, można policzyć na jednej ręce! Jednym z nich jest film „Leon”. Ma ciekawą fabułę, nieoczekiwane postacie i nieprzewidywalne zakończenie.

Ten film opowiada o losach dwóch zupełnie różnych ludzi. Mówi o szczęśliwym i ciężkim życiu jednocześnie. Niestandardowi bohaterowie, których los wprawia w empatię. Nigdy nie myślałam, że nawet w filmie będę współczuła zabójcy!

Zawodowy zabójca Leon to najemnik o ogromnym dobrym sercu (jak to się stało, że prowadzi takie życie, będąc tak życzliwym człowiekiem?), Matylda to dziewczyna, której nikt nie kocha. W jednym filmie spotkasz przestępczość, dramat i miłość!

Jak to jest możliwe? Z tak niesamowitą osobą jak Luc Besson wszystko jest możliwe. Ta historia stanie się najbardziej zmysłową, najintensywniejszą i najpiękniejszą ze wszystkich historii, jakie widziałeś!

Koniecznie obejrzyj ten film, który sprawi, że zaczniesz rozważać na bardzo ważne tematy. Ten filmik, stworzony przez fanów ze słynną piosenką „Shape of my heart”, doskonale odda nastrój filmu.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: lavender.land