Luna to odważna, puchata kulka, która ma sześć miesięcy. Zawsze gotowa na nowe miejsca i nowe znajomości. Ale schodzenie po niewidzialnych schodach? Za dużo od niej wymagasz!

Są szczenięta (zwłaszcza z krótkimi łapami), które ledwo rozumieją pojęcie schodów i właściciele muszą uczyć je chodzenia z piętra na piętro. Są psy, które boją się nieznanego. Ale sześciomiesięczny Samoyed Luna nie jest jedną z nich. Nigdy nie miała problemu ze schodami – a jej właścicielka Emily nawet nie pomyślałaby, że to możliwe. Aż dziewczyna zabrała psa do swojego chłopaka.

Chodzenie po schodach, których nie widać? Właścicielko, chyba zwariowałaś ”.

Gdy tylko Luna zobaczyła szklane schody, zamarła. Pokazała całym swoim wyglądem, że to już za dużo. Pies nie widzi schodów - pies nie wchodzi po schodach. Jak zrobić krok w pustkę? To nie ma sensu.

Source: TikTok

Emily zdała sobie sprawę, że teraz będą problemy z wizytą u jej chłopaka – w końcu Luna postanowiła kategorycznie zignorować drugie piętro – prowadziły na nie „niewidzialne” szklane schody, a część klatki była równie przezroczysta. Na szczęście dla Emily Luna nie miała nic przeciwko temu, aby ją podnieśli. Emily musiała poprosić swojego chłopaka o podniesienie psa, żeby zejść na pierwsze piętro.

foto: goodhouse.ru

Wydaje się, że po takiej podróży pies będzie miał jeszcze mniejszą motywację, by nauczyć się przełamywać strach przed szklanymi schodami. Wcześniej istniała szansa, że ​​rozstanie z panią zmusi Lunę do wejścia po schodach. Teraz wyraźnie pies zrozumiał, że ​​Emily jest gotowa nosić Lunę na rękach - a to jest zabawne i przyjemne, i nie ma potrzeby chodzenia. Na to wygląda, że Luna jest gotowa na dalsze korzystanie z darmowej windy.

Source: TikTok

Tylko że teraz Luna, która bardziej przypomina chmurę, nie waży wcale tak mało: 20 kilogramów. Jeszcze kilka miesięcy i przybierze na wadze dorosłego psa: 30 kilogramów – czy Emily da radę ją podnieść, czy jej chłopak będzie musiał się liczyć z myślą o zamontowaniu szklanych schodów? Wygląda na to, że para będzie musiała podjąć się tego, by nauczyć Lunę, w przeciwnym razie będzie „Jeździć” przez całe życie. Co więcej, w najbardziej dosłownym tego słowa znaczeniu.

Source: TikTok

Nawiasem mówiąc, ostatnio Luna znalazła nowy powód, by ją podnieśli - odmówiła opuszczenia parku. Po co wracać, kiedy wokół jest tyle ciekawych zapachów i zabawek? Co masz na myśli mówiąc „zmęczony”? Kiedy chłopak Emily zdał sobie sprawę, że Luna będzie musiała być ciągnięta na smyczy kilka kilometrów do domu, zdecydował, że wygodniej będzie podnieść ją - i Luna ponownie wygrała.

Główne zdjęcie: goodhouse.ru