Nie wszystkie noworodki podbijają innych swoim pięknem. Zwykle wymagany jest czas, aby dziecko zmieniło się z malucha w małe i urocze dziecko. Ale dla tej dziewczyny wszystko poszło łatwiej. Od początku swojego istnienia stała się wzorem dziecięcej urody.

Córka Stephanie Jade, Amaya, pojawiła się na Instagramie swojej matki niemal natychmiast po urodzeniu. Wszystko przez to, że dziewczynka miała niezwykłe jak na dziecko gęste rzęsy, które na malutkiej buzi wyglądały absolutnie uroczo.

Niektórzy subskrybenci zaczęli podziwiać wygląd dziecka i przewidywać dla niej udaną karierę modelki. Inni zaczęli oskarżać matkę o jej nadmierną pasję do photoshopa. Myśleli, że noworodek po prostu nie może mieć takiego wyglądu.

Dziewczyna naprawdę wyglądała jak lalka. Miała duże usta, wyraziste oczy, zadbane i niezwykle ciemne jak na dziecko brwi. Niezwykły wygląd dziewczyny wynika z jej pochodzenia. Jej matka urodziła się na Łotwie, a jej ojciec ma afrykańskie korzenie. Są razem od ponad dziesięciu lat.

Oprócz Amayi para ma również starszego syna, a ostatnio urodziła się młodsza córka, która również jest bardzo urocza.

Stephanie Jade nadal fotografuje swoją córkę i rodzeństwo. Zdjęcia, które robi prawie codziennie, dowodzą, że nikt tak naprawdę nie korzystał z photoshopa. Obecnie około 150 000 osób obserwuje, jak zmienia się przyszła modelka.

Główne zdjęcie: lemurov.net