Czas uwierzyć w siebie i zacząć działać.

Bliźnięta

Wygląda na to, że nadeszła twoja najlepsza godzina (a raczej miesiąc)! A to oznacza, że ​​czas nabrać sił i dokonać przełomu w karierze. Gwiazdy są po twojej stronie i obiecują przedstawić najbardziej obiecujące możliwości. Twoim zadaniem jest zainwestować (czas lub pieniądze) w siebie i swoje projekty mądrze. Twoje umiejętności komunikacyjne pozwolą Ci nawiązać bardzo przyjemne (i co najważniejsze przydatne) znajomości.

Lew

Albo letnie słońce tak dobroczynnie działa na Ciebie, albo do sierpniu udało Ci się porządnie wypocząć, ale w ostatnim miesiącu lata jesteś pełen energii i determinacji, by spełniać swoje zawodowe marzenia. Nie powstrzymuj tego pragnienia i pozwól sobie na tworzenie. Twoje niebanalne pomysły mają ogromny potencjał i mogą przenieść Cię na nowy poziom zawodowy. Zapnij pasy!

Strzelec

Podczas gdy Ty cieszysz się ostatnim miesiącem lata i mentalnie przygotowujesz się do pracy, gwiazdy dają Ci ogromne szanse na profesjonalne zwycięstwa. Przygotuj się na kuszące propozycje biznesowe od szefów lub potencjalnych partnerów biznesowych. Dokładnie przeanalizuj każdą propozycję, ale bądź zdecydowany i nie przegap szansy na milion dolarów z powodu nieuzasadnionych obaw. Twoja intuicja Cię nie zawiedzie.

Główne zdjęcie: glamour.ru