Jak dotąd fani mogą śledzić rozwój relacji 51-letniej Jennifer Lopez i 48-letniego Bena Afflecka głównie dzięki zdjęciom paparazzi i informacjom od wtajemniczonych. Gwiazdy nie ukrywają, że znów są razem, ale nie spieszą się z publikowaniem uroczych romantycznych zdjęć w swoich sieciach społecznościowych. We współczesnym świecie wspólny debiut na Instagramie ma ogromne znaczenie, ponieważ wielu dzisiaj nie traktuje poważnie wydarzenia, dopóki nie zostanie potwierdzone na Instagramie.

Na ten krok od samych gwiazd musimy jeszcze poczekać, ale wydaje się, że są gotowi pojawić się jako para na Instagramie innych osób.

Tak więc ostatniej nocy zdjęcie Afflecka i Lopez pojawiło się na Instagramie aktorki Leah Remini. Udostępniła krótki filmik zmontowany ze zdjęć zrobionych podczas świętowania jej urodzin w czerwcu. Na jednym ze zdjęć Leah pozuje z Jennifer i Benem, który czule przytula swoją ukochaną.

foto: google

foto: google

Przypomnijmy, że Lopez i Affleck spotykali się w latach 2002-2004 i byli zaręczeni. Jennifer ponownie spotkała się z Benem na początku tego roku po zerwaniu ze swoim narzeczonym, Alexem Rodriguezem. Wtajemniczeni twierdzą, że związek między piosenkarką a aktorem jest bardzo poważny i już szukają domu w Los Angeles, w którym mogliby mieszkać razem.

To nie jest przelotny romans. Traktują to bardzo poważnie i chcą, aby ich związek trwał długo. - mówi pewne źródło.

foto: google

W niedawnym wywiadzie Jennifer Lopez przyznała, że ​​przeżywa teraz najlepszy okres swojego życia. Nie sprecyzowała jednak, czy wynika to z nowej miłości – sama piosenkarka na razie woli nie mówić o swoim związku z Affleckiem.

Główne zdjęcie: google.com