Najbliższa krewna Lady Diany, Kitty Spencer, świętowała swój ślub w zeszły weekend. Mąż młodej kobiety jest o pięć lat starszy od jej ojca, Charlesa Spencera.

Ślub w stylu Dolce & Gabbana odbył się w starożytnym Frascati, kilka kilometrów od Rzymu. Miasto wyróżnia się luksusowymi starymi willami, które niegdyś należały do katolików ​​najwyższych rang.

W jednej z nich, Villa Aldobrandini, odbyła się ta uroczystość. Ambasadorka Dolce & Gabbana, Kitty, miała na sobie luksusową sukienkę ślubną, specjalnie zaprojektowaną dla niej. Pojawiła się również w stylizacji z domu mody i na drugi dzień jako gospodyni przyjęcia. Wielu gości wybrało również oryginalne ubrania D&G, aby to uczcić.

O tym, że 30-letnia arystokratka jest w związku z 62-letnim milionerem Michael Lewis, donosiły media pod koniec lata w 2018 roku. Dziewczyna wyraźnie preferuje starszych mężczyzn, jej poprzedni związek trwał cztery lata. Włoski milioner był o około 20 lat starszy od niej.

Wiadomo, że para kupiła obrączki w markowym butiku jubilerskim. W przeddzień ślubu Kitty wybrała się na spacer z koleżankami na ostatni wieczór panieński we Włoszech. Gości przyjął luksusowy, pięciogwiazdkowy Hotel de la Ville, a na pamiątkę wieczoru panieńskiego dziewczęta dostały w prezencie designerskie torby z włoskiej słomy, stylizowane na flagę Włoch, z wyhaftowanym napisem „baci” (pocałunek) .

Aby zawrzeć związek małżeński, panna młoda zmieniła religię – jej narzeczony jest żydem. Uroczystość zbiegła się w czasie z jednym z żydowskich świąt sprzyjających zaręczynom i ślubom. Jej ojciec miał być jednym z głównych gości uroczystości, ale Charles Spencer nie był wśród obecnych.

O jego kontuzji barku stało wiadomo prasie jeszcze w zeszłym miesiącu. Również kuzyni panny młodej, książęta William i Harry oraz ich małżonki byli nieobecni na weselu. Ze strony pana młodego, nowożeńcom pogratulowała trójka dzieci z poprzedniego związku, z którymi Kitty nawiązała przyjazne stosunki.

W mediach społecznościowych zaproszeni ujawnili szczegóły luksusowego przyjęcia. Willę udekorowano mnóstwem świeżych kwiatów, a na kolację weselną zaprojektowano ekskluzywną oprawę stołową, tabliczki z nazwiskami gości zostały podpisane ręcznie. Dom mody Dolce & Gabbana opublikował filmik o tworzeniu sukni ślubnej.

Bankiet weselny zakończył się ogłuszającymi fajerwerkami i tańcami do występu na żywo amerykańskiej piosenkarki Ariany Grande i The Weeknd.

Główne zdjęcie: lemurov.net