Panna młoda nie mogła opanować emocji, gdy jej ukochany, sparaliżowany po wypadku, wstał z wózka inwalidzkiego.

W ostatnim roku szkolnym życie Ryana Estepa, mieszkańca Luizjany, podzieliło się na przed i po. Obiecujący sportowiec, który zamierzał iść na studia i marzył o zostaniu zawodowym piłkarzem, miał wypadek samochodowy, w wyniku którego został na zawsze sparaliżowany poniżej pasa. Wiele planów życiowych musiało zostać porzuconych, ale Ryan nie porzucił sportu i kontynuował treningi, a w 2012 roku wziął nawet udział w Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie. Z powodzeniem ukończył studia, a następnie zaczął karierę mówcy motywacyjnego i znalazł pracę w logistyce, która pomogła mu kupić własny dom.

foto: google

Wkrótce 34-letni mężczyzna poznał swoją miłość. Wspólny przyjaciel zapoznał go z Chandler Dandy. Dziewczyna długo nie zgadzała się na randkę z Ryanem, ale on potrafił ją namówić na spotkanie. Potem para zaczęła się coraz częściej widywać. W pierwszą rocznicę znajomości mężczyzna zabrał ukochaną na romantyczną wycieczkę w góry, gdzie się jej oświadczył.

foto: google

Na początku czerwca odbyło się wesele, na którym pan młody zadziwił pannę młodą wstając do pierwszego tańca. Było to możliwe dzięki temu, że dwóch przyjaciół Ryana przywiązało jego sparaliżowane nogi do swoich. Mężczyźni potajemnie trenowali przez kilka tygodni chodzić jako jedna osoba i byli gotowi do wykonania pierwszego tańca.

Gdy Chandler zobaczyła, jak jej mąż wstaje z wózka inwalidzkiego przy wsparciu przyjaciół, zaniemówiła. „Nie mogłam uwierzyć własnym oczom” – wspomina. „Chciałam tylko go przytulić i tańczyć w rytm muzyki”. Ale jednak nie zatańczyli. Gdy tylko ręce Chandler dotknęły Ryana, cały świat zatrzymał się dla nich. Para stała przez długi czas, obejmując się i nie mogąc powstrzymać łez. Ta wyjątkowa chwila została uchwycona na wideo:

Główne zdjęcie: google.com