Opowiemy Ci, jak różne znaki zodiaku zachowują się na drogach.

Na to, jak jeździmy i jak zachowujemy się na drogach, wpływa wiele czynników. Do najważniejszych należą doświadczenie w prowadzeniu pojazdu, wiek, a nawet stan cywilny (według danych firm ubezpieczeniowych osoby mające rodziny zwykle jeżdżą ostrożniej). Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak twój znak zodiaku wpływa na to, jak uważny jesteś na drogach?

Oto ocena znaków zodiaku - od najbardziej ryzykownych do najbardziej ostrożnych.

Panna

Panna, według statystyk, okazała się najbardziej awaryjnym znakiem zodiaku - częstotliwość strat u Pann jest o 4% wyższa niż średnia. Wygląda na to, że gwiazdy wskazują jednoznacznie: czas zwolnić.

Lew, Strzelec

Przedstawiciele żywiołu ognia - Lwy i Strzelce - ryzykują nie mniej na drogach. Ich wskaźnik strat jest o 3% wyższy od średniej. Oto kilka rad od gwiazd: nie wciskaj gazu na emocjach, abyś później tego nie żałować.

Waga, Baran, Ryby, Wodnik

Na poziomie średniej częstotliwości strat znalezł się tylko jeden znak zodiaku - Wodnik. Waga, Baran i Ryby mają 1% powyżej średniej. Wniosek: wciąż jest do czego dążyć. Bądź ostrożny i nie spiesz się.

Skorpion, Rak, Koziorożec, Bliźnięta

Częstotliwość strat wśród przedstawicieli żywiołu wody – Skorpionów i Raków – jest o 1% niższa od średniej. Trójkę najbardziej ostrożnych kierowców otwierają Koziorożce (-2%). Na drugim miejscu są Bliźnięta (-3%).

Byk

Najdokładniejszymi kierowcami okazały się Byki - częstotliwość strat wśród przedstawicieli tego znaku jest o 5% niższa od średniej. Praktyczny Byk powinien uczyć uwagi i koncentracji, zwłaszcza jeśli chodzi o prowadzenie pojazdu.

Główne zdjęcie: glamour.ru