Włochy w tym roku przyciągają światowej sławy gwiazdy. Od kilku dni 46-letnia Angelina Jolie odpoczywa na Półwyspie Apenińskim. Gwiazda pojechała na wakacje ze swoją 15-letnią córką od Brada Pitta Shiloh, której pokazuje kulturę, architekturę i tradycje. Jednak aktorka pozwala sobie na odrobinę lekkomyślności. Tak więc wczoraj zrobiła sesję zdjęciową na dachu, której autorem był jej przyjaciel, francuski artysta uliczny JR.

foto: spletnik.ru

foto: spletnik.ru

Aby zrobić niezapomniane zdjęcia, Angelina wspięła się na dach jednego z budynków, z którego był świetny widok na katedrę Santa Maria della Salute. Jolie, zwykle ostrożna i raczej poważna, wyglądała na bardzo szczęśliwą i zrelaksowaną: uśmiechała się, gestykulowała, a nawet wygłupiała się.

Do zdjęć gwiazda wybrała długą szarą sukienkę z kapturem Brunello Cucinelli - w niej pozowała na okładkę marcowego wydania brytyjskiego magazynu Vogue. Angelina zdjęła buty, co dodało jej wizerunku jeszcze więcej lekkości.

foto: spletnik.ru

Wygląda na to, że pomimo problemów (gwiazda nadal walczy z byłym mężem Bradem Pittem o opiekę nad dziećmi) Jolie zdołała wyrwać się z trudnej sytuacji życiowej i w pełni włączyła tryb wakacyjny.

foto: spletnik.ru

Główne zdjęcie: spletnik.ru