45-letnia Charlize Theron wraz z 9-letnią Jackson i 5-letnią Augustą spędza wakacje w Grecji. Gwiazda zrobiła coś niebezpiecznego i szalonego ze swoimi córkami.

Aktorka w towarzystwie dzieci spędza słoneczne dni na dwupokładowym jachcie. Charlize wybrała czarny kostium kąpielowy na wycieczkę łodzią. Gwiazda filmu „Mad Max: Fury Road” z krótkimi blond włosami zaczesała je do tyłu.

Najstarsza córka zdobywczyni Złotego Globu miała na sobie jaskraworóżowy dwuczęściowy kostium kąpielowy, podczas gdy najmłodsza miała na sobie jaskrawo żółty kostium kąpielowy. W tym samym czasie dziewczyna była w kamizelce ratunkowej.

Gwiazda i jej dzieci zrobili coś niebezpiecznego. Trzymając się za ręce, zeskoczyli z dolnego pokładu jachtu do morza. Modelka opublikowała filmik, w którym ich ekstremalna rozrywka jest prezentowana w zwolnionym tempie. „Ja i moje dziewczyny jesteśmy razem na całe życie” — napisała była partnerka Seana Penna.

Fani nagrodzonej Oscarem aktorki naprawdę polubili to wideo. „Fajnie”, „Grecja jest piękna. Chciałbym spędzić wakacje z Tobą i Twoimi dziećmi. Również marzę o pięknym odpoczynku. Każdy, kto może być z Tobą, może nazwać siebie najszczęśliwszą osobą", „Witamy w naszym kraju! Życzymy udanych wakacji!”, „Wesołych wakacji dla ciebie i twoich wspaniałych dzieci”, „Niesamowite! Baw się świetnie ze swoimi dziećmi”- fani ucieszyli się na widok aktorki i jej dzieci.

foto: google

Charlize Theron wychowuje dwójkę adoptowanych dzieci. W 2012 roku aktorka adoptowała chłopca i nadała mu imię Jackson, a w 2015 roku gwiazda adoptowała Augustę. Kilka lat po pojawieniu się najstarszego dziecka Theron wyznała, że w rzeczywistości jest dziewczyną transpłciową.

„Mam dwie piękne córki, które chcę chronić. Mają prawo być kim chcą, to nie ja decyduję ... Moim zadaniem jest je kochać i akceptować, wiedzieć, że mają wszystko, czego potrzebują”- powiedziała Charlize.

Główne zdjęcie: google.com