Ta zabawna para natychmiast stała się gwiazdami w Internecie. Gdy tylko surykatka Surya zobaczyła kota Nicei, natychmiast zobaczyła w nim bratnią duszę. Urocza para mieszka teraz ze swoją właścicielką Jekatieriną Kuraevą w Petersburgu.

foto: binokl.cc

Egzotyczne zwierzę pojawiło się w rodzinie Jekatieriny około sześciu lat temu. Surykatka urodziła się w małym Zoo w regionie moskiewskim. Grupa dziennikarzy z Jekaterynburga zobaczyła to nieszczęsne zwierzę torturowane przez dzieci i postanowiła wykupić, aby zostawić mieszkać w redakcji. Jeden z konduktorów zgodził się przewieźć zwierzę bez wszystkich wymaganych dokumentów.

foto: binokl.cc

Po przybyciu zaczęto robić dużą klatkę dla zabawnego zwierzaka, ale na samym początku Jekatierina zabrała go do siebie na jakiś czas. Cała rodzina dziennikarki natychmiast zakochała się w Suryi, a sam zwierzak najbardziej polubił kota. Było widać, że ​​w ich tandemie najważniejszy jest Nicea. Stali się nierozłącznymi przyjaciółmi, bawią się razem, śpią, a nawet jedzą z tej samej miski.

foto: binokl.cc

Ponieważ robienie klatki trochę się przeciągnęło, egzotyczny zwierzak mieszkał w rodzinie zastępczej przez około miesiąc. Co prawda ​​w tym czasie Surya pokazała swój psotny charakter i narobiła w mieszkaniu kompletny bałagan. Gdy zwierzak przyzwyczaił się do gospodarstwa domowego, dawał się głaskać i uwielbiał spać w łóżku z właścicielką.

foto: binokl.cc

Kiedy surykatka zamieszkała w redakcji, najwyraźniej jej się tam nie spodobało. Po tym, jak zwierzę ugryzło kolegę Jekatieriny w palec, kobieta musiała zabrać zwierzaka do domu. Teraz Suri ponownie połączyła się z kotem - przyjaciele byli bardzo z tego powodu szczęśliwi.

foto: binokl.cc

Właścicielka takich uroczych zwierzaków założyła dla nich profil na Instagramie. Ponad 46 tysięcy użytkowników śledzi teraz życie surykatki i jej wiernego futrzanego towarzysza Nicei.

Główne zdjęcie: binokl.cc