27-letnia Nancy zawsze uważała się za brzydką i potajemnie zazdrościła swoim ładbym i atrakcyjnym przyjaciółkom. Dziewczyna chciała zmienić swój wygląd, ale nie wiedziała, do którego stylisty lepiej się udać. I tak naprawdę nie wierzyła, że będzie w stanie się zmienić i stać się piękniejsza.

W rezultacie Nancy zdecydowała i udała się do słynnego stylisty Christophera Hopkinsa, który dzięki swoim umiejętnościom zamienia zwykłe niepozorne dziewczyny w prawdziwe boginie.

foto: lemurov.net

Bohaterka powiedziała styliście, że zazdrości swoim pięknym przyjaciółkom i chce stać się tak atrakcyjna jak one. Christopher obiecał, że spełni te marzenia.

Mistrz pracował nad wyglądem dziewczyny przez około cztery godziny. Skrócił trochę jej włosy i ufarbował na brązowo. Potem zrobił stylizację. Następnie Christopher zaczął robić makijaż. Pięknie ukształtował linię brwi i przykleił sztuczne rzęsy, które podkreśliły piękne oczy Nancy. Zrobił nacisk na usta, profesjonalista wybrał dla bohaterki wspaniały odcień czerwonej szminki.

foto: lemurov.net

Kiedy dziewczyna spojrzała na siebie, nie uwierzyła, że ​​może być tak piękna. Na samym początku przez długi czas wątpiła w siebie i nie chciała niczego zmieniać w swoim wyglądzie.

foto: lemurov.net

Wystarczyło wybrać piękny odcień farby do włosów, nałożyć odpowiedni makijaż, a wszystkie kompleksy zniknęły od razu. Teraz Nancy wie, co robić, aby zawsze być piękna. Teraz wyraźnie zapomni o słowie „zazdrość”.

Główne zdjęcie: lemurov.net