Okazuje się, że interesujące informacje są szyfrowane w roku urodzenia każdej osoby. Według ostatniej cyfry możesz się wiele dowiedzieć o charakterze i cechach osobowości tego, który w tym czasie się urodził.

Eksperci Feng Shui twierdzą, że ostatnia cyfra roku urodzenia jest bezpośrednio związana z jednym z pięciu żywiołów – drzewem, ziemią, powietrzem, wodą lub ogniem. Potrafi wiele powiedzieć o charakterze osoby i jej losie. Opowiemy jakie tajemnice kryją się za każdą cyfrą.

0 i 1

Cyfry te charakteryzuje element powietrza - symbol determinacji. Tacy ludzie polegają głównie na własnej sile, wyróżniają się dążeniem do celu i ambicją, kochają luksus i uwielbiają wolność. Wyróżniają się niezależnym zachowaniem i nie pozwalają nikomu ingerować w ich życie osobiste, nawet poprzez życzliwe rady.

foto: joinfo.com

2 i 3

Rok kończący się na tych cyfrach jest chroniony przez żywioł wody - symbol zdolności adaptacyjnych i mobilności. Tacy ludzie mają doskonałą intuicję i szczególną wrażliwość, a także skłonność do manipulacji. Jednocześnie zawsze starają się zadowolić innych, dlatego czasami znajdują się w dość trudnych dla siebie sytuacjach.

foto: joinfo.com

4 i 5

Cyfry te są bezpośrednio związane z elementem drzewa - symbolem inteligencji, energii i rozwoju. Tacy ludzie są bardzo pracowici, mają zwiększoną zdolność radzenia sobie z wszelkimi problemami, wyróżniają się intuicją i niezwykłą zdolnością do adaptacji. Wiedzą, jak wykorzystać każdą napotkaną szansę.

foto: joinfo.com

6 i 7

Cyfry te uwielbia żywioł ognia – symbol witalności. Tacy ludzie myślą i czują znacznie intensywniej niż osoby związane z innymi elementami. Są przepełnieni radością, czasami zadziwiają szczerą spontanicznością, ale są raczej niecierpliwi, a czasami zbyt uparci. Osoby związane z żywiołem ognia kochają przygodę i są zawsze gotowe wyruszyć w drogę po nowe odkrycia.

foto: joinfo.com

8 i 9

Te cyfry są atrakcyjne dla żywiołów ziemi – symbol pragmatyzmu i stabilności. Tacy ludzie zawsze przedkładają jakość nad ilość. Cenią lojalność, mają wrodzone poczucie własnej wartości i zawsze wyglądają stylowo i elegancko. Jednocześnie osoby związane z żywiołem ziemskim często cierpią na nadmierną racjonalność, odmawiając słuchania własnej intuicji.

foto: joinfo.com

Cyfry w astrologii i numerologii to nie tylko abstrakcyjny zbiór liczb. Zakodowana jest w nich potężna energia, która na różne sposoby wpływa na życie różnych znaków zodiaku.

Główne zdjęcie: joinfo.com