Księżna Sussex świętowała swoje urodziny z dwoma najbliższymi osobami na świecie. Niestety nie pokazała ich twarzy - choć wszyscy naprawdę bardzo na to czekali.

Dzieci księżnej Sussex - Archie i Lilibet Mountbatten-Windsor - nie pojawiły się w filmiku poświęconym 40-leciu ich słynnej matki (chociaż fani mieli nadzieję, że Meghan wykorzysta tę okazję, by przedstawić swoje nowo narodzone dziecko całemu światu). Niemniej jednak, będąc troskliwą matką, zawarła w swoim filmiku wzruszające wspomnienie o nich.

foto: elle.ru

Mowa o drogocennej biżuterii na szyi Meghan, która rzuca się w oczy już od pierwszego spojrzenia na jej wizerunek. Zaprojektowane przez Logan Hollowell, dwa delikatne złote łańcuszki przedstawiają diamentowe konstelacje Byka i Bliźniąt, znaki zodiaku Archiego i Lily. (Wygląda na to, że Megan, tak jak ty i ja, jest wielką fanką astrologii, horoskopów i wykresów urodzeniowych.)

foto: elle.ru

foto: elle.ru

Noszenie na szyi biżuterii ze znaków zodiaku najbliższych to już coś w rodzaju stylu Megan. Zrobiła to więcej niż raz. Do swoich rzadkich występów w 2019 i 2020 roku wybrała złote wisiorki z konstelacjami znaków zodiaku Harry’ego i Archie’go, zaprojektowane przez kanadyjską markę Suetables.

foto: elle.ru

Księżna połączyła swoją najnowszą biżuterię z białą sukienką na ramiączkach i wydłużonym kremowym kardiganem. Wyglądała bardzo organicznie we wnętrzu swojego domu, wykonanym w neutralnych kolorach: od białych kolorów po beżowe pokrowce na krzesła. Ona i Harry kupili dom w Montecito w Kalifornii w 2020 roku po ich „abdykacji”.

Oczywiście Megan nie ma nic przeciwko używaniu stosu książek jako podstawki pod laptopa – znak rozpoznawczy kogoś, kto pracuje w domu.

foto: elle.ru

Przypomnijmy, że w swoim filmiku księżna poprosiła 40 przyjaciół, aktywistów, sportowców, artystów i światowych liderów o poświęcenie 40 minut mentoringu kobietom powracającym do pracy po pandemii: „Uważam, że taki mentoring jest jednym ze sposobów pomagania kobietom w znalezieniu zaufania do siebie i przywróceniu siły ekonomicznej.”

Główne zdjęcie: elle.ru