Lourdes Ciccone kontynuuje podbijać świat mody. Najstarsza córka piosenkarki Madonny pojawiła się na okładce słynnego magazynu.

Piosenkarka Madonna wspiera hobby swoich dzieci, a jej najstarsza córka nie jest wyjątkiem. Lourdes chce zostać modelką i pewnie stawia kroki w tej branży. Ostatnio dziewczyna pojawiła się na okładce słynnego magazynu.

Nowe zdjęcie Lourdes Ciccone dla magazynu Vogue

Nowa okładka magazynu Vogue różni się nieco od tych, do których przywykli czytelnicy. Tym razem pierwszą stronę udekorowała nie jedna piękna modelka, ale kilka dziewczyn jednocześnie.

foto: joinfo.com

Wraz z córką Madonny na okładce pojawią się takie gwiazdy jak Bella Hadid, Kaia Gerber, Ariel Nicholson i inne przedstawicielki branży modowej.

Po prawej stronie widać córkę słynnej piosenkarki. Lourdes Ciccone ma na sobie krótką jasną sukienkę, a ciemne włosy modelki zebrane są w prosty kucyk. Również we wrześniowym numerze Vogue'a pojawi się kolejne zdjęcie Lourdes, na którym uchwycona jest w niezwykłym fioletowym stroju.

foto: joinfo.com

Dziewczyna nie tylko pojawiła się na okładce słynnego magazynu, ale także udzieliła krótkiego wywiadu przedstawicielom magazynu. Lourdes powiedziała, że ​​ludzie postrzegają ją jako bogatą, rozpieszczoną dziewczynę, która dostaje wszystko, czego chce, dzięki imieniu matki i pieniądzom.

foto: joinfo.com

Nic dziwnego, że aspirująca modelka chce zmienić tak niepochlebną opinię o sobie. Lourdes stara się być znana nie tylko jako córka Madonny, ale jako niezależna osoba, która sama odniosła sukces.

Główne zdjęcie: joinfo.com