Niezniszczalne - oznacza to, że żadna presja fizyczna i moralna nie może Ciebie złamać. Chroni Cię silne pole „osobowości”. Twoja energia zatrzymuję presję innych.

Niezniszczalną damę trudno zranić słowem lub czynem. Nawet jeśli dziewczyna się martwi wewnątrz, to na zewnątrz nigdy tego nie pokaże.

Kobieta Strzelec jest silna i niezależna. Zawsze ma własne zdanie.

Kobiety te od urodzenia obdarzone są szczęściem w biznesie i miłości, optymistycznie podchodzą do życia. Żaden dzień w ich życiu nie przynosi niezręcznych sytuacji.

Rodzą się w kochających rodzinach, gdzie rodzice robią wszystko dla swojego dziecka.

Jest osobą nieufną, która jeżeli wybiera przyjaciela to na całe życie. Przyjaźń wyniesiona od dzieciństwa lub młodości utrzymuje się przez lata.

Kiedy młodość przemija, „przypadkowo” chodzi do pracy, przecież znalazła ją tylko na chwile. Dopasowuje się do ciepłej i przyjaznej atmosfery dużego zespołu.

Jeśli jedna trzecia część życia zakończy się sukcesami, nie jest już bezbronna. Zalety, które są darem losu nie zmienią się w wady.

Narodziny syna, stabilna praca, zabezpieczenie materialne – wszystko to składniki szczęścia. Strzelec może skrzywdzić każdego, wysyłając „ognistą strzałę” w serce wroga.

Kobieta Byk jest cierpliwa i odporna. Nie jest gruboskórna, a wręcz przeciwnie, wrażliwa.

Bez emocji radzi sobie z napotykanymi na swojej drodze trudnościami i problemami. Ma cel i do niego dąży.

Życie testuje dziewczynę na różne sposoby.

Ukochana córka, ale jest niezadowolona z miłości. Chce zostać lekarzem, ale długie lata nauki i klasy rozrzucone po całym mieście - wszystko to staje się przeszkodą na drodze do spełnienia marzeń.

Ma szczęście do znajomych – pomogą jej osiedlić się w obcym mieście, znaleźć pracę i mieszkanie.

Kapryśny los na przemian daje szczęście i smutek: narodziny dziecka i śmierć ukochanej osoby, duży spadek i problemy zdrowotne.

Cierpliwie znosi wszelkie przeciwności uważając je za lekcję życia. Trudno ją obrazić słowem lub czynem.

Każdy jest zdolny do złych uczynków. Byk nie pokaże tego na zewnątrz.

Uśmiechnie się, wyśmieje, a sama pomyśli: „Widzieliśmy takich ludzi, już miałam okazję przez to przejść”.

Bliźnięta kroczą przez życie z głową w chmurach i wracają na ziemię tylko po to, by spełnić swoje pragnienia. Kobiety spod tego znaku są egoistkami do szpiku kości, nie dostrzegającymi nie tylko cudzych radości i bólu, ale także ataków w swoją stronę.

Jest dla nich bez znaczenia, co o nich myślą inni. Jest piękna, kochana, ma masę wielbicieli i przyjaciół. Szczęśliwa w rodzinie i małżeństwie.

Lekkomyślność jak niezawodna tarcza chroni ją przed negatywnym nastawieniem innych ludzi. Jak można ją skrzywdzić, jeśli ona nie rozumie i nie czuje, że ktoś może mieć złe intencje w stosunku do niej.

Sama jest dobroduszna i niewinna, wszystkich wokół siebie postrzega pozytywnie bez cienia zazdrości.

Kobieta Skorpion może skrzywdzić każdego. Jest odporna na wszelkie trudności.

Otacza ją takie pole energetyczne, że iskry porażają nieżyczliwych ludzi, którzy próbują do niej się zbliżyć. Jest seksowna i uwodzicielska, ale nie będzie tolerować wulgarności i niepotrzebnych ingerencji w jej kierunku.

Jest tak mądra i spostrzegawcza, że ​​w każdej chwili może zranić w najbardziej bolesne miejsce. Jej uwagi wyśmiewają osoby i podkreślają ich wady.

Ktokolwiek przynajmniej raz styknął się z damą Skorpion, nigdy jej nie urazi ani nie oczerni.

Jeżeli spróbujesz przetestować cierpliwość lub rozgniewać kobietę spod tego znaku – przegrałeś z kretesem. Kiedy poczuje się urażona, znajduje słaby punkt agresora i może zrujnować życie jego i jego rodziny.

Główne zdjęcie: google.com