Fani nie wiedzą, w jaki sposób udało jej się tak bardzo zmienić i czy warto było to robić.

Madonna Louise Ciccone zaskoczyła swoich fanów nowymi zdjęciami na Instagramie. Opinie użytkowników były podzielone, bo nawet współczesna chirurgia plastyczna raczej nie będzie zdolna do takich cudów.

Piosenkarka zaczęła wyglądać na ten sam wiek co jej córka Lourdes, która urodziła się w 1996 roku w związku Madonny z trenerem fitnessu Carlosem Leonem. Na zdjęciach słynna artystka pozuje w czarnej sukience z koronkową górą i kowbojskim kapeluszu w tym samym kolorze. Włosy Madonny są splecione w dwa warkocze, co nadaje jej jeszcze bardziej młodzieńczego wyglądu.

Wielu subskrybentów było zachwyconych nowymi zdjęciami Madonny i zasypali ją komplementami: „Niesamowite!”, „Bogini”, „Wygląda jak lalka”, „Królowa”, „Madonna jest taka fajna, ale w rzeczywistości mała i bezbronna dziewczynka”.

Ale inni użytkownicy mówią, że piosenkarka stała się jak kolejna celebrytka: „Madonna Kardashian”, „Czy zapomniałaś, że jesteś Madonną? Przestań próbować być jak Kim”. Przypomnijmy, że Kim Kardashian, podobnie jak jej pozostałe krewne z popularnego reality show opowiadającego o ich rodzinie, jest wierną fanką chirurgii plastycznej.

Niektórzy jednak uważają, że artystka nie „odcięła sobie policzków”, jak twierdzą niektóre media, ale po prostu użyła edytorów zdjęć, zapominając o umiarze: „Przestań tam mocno edytować swoje zdjęcia! To śmieszne”.

W przeciwieństwie do swojej matki, Lourdes nie stara się wyglądać lepiej na zdjęciu niż w życiu. Odważnie wrzuca zdjęcie z nieogolonymi pachami, niezretuszowaną twarzą i sylwetką, która jest daleka od klepsydry, do której dąży wiele gwiazd. 25-letnia Lourdes uważa, że kobiety są piękne w swojej naturalności.

Główne zdjęcie: google.com