Soból, który nie stał się futrem dla kogoś.

Każde zwierzę trafia do swojego właściciela w różnych okolicznościach: zostaje oddane, kupione, zabrane ze schroniska, uratowane.

Tak było i w tym przypadku. To urocze zwierzę to soból o imieniu Uma. Jego losem było zostać futrem. Ale na szczęście dziewczyna Zhenya kupiła zwierzę i zabrała go do swojego mieszkania.

foto: storyfox.ru

Teraz jest to bardzo zabawne małe zwierzątko, jest aktywne i ciągle biega po domu, coś kradnie, coś gryzie, ogólnie rzecz biorąc, jego słodki nos jest wszędzie, gdzie to tylko możliwe.

foto: storyfox.ru

Zhenya opowiada teraz wszystkim, jak to jest żyć z takim zwierzęciem.

foto: storyfox.ru

Jak mówi dziewczyna, na samym początku z Umą było ciężko. Cały czas gryzła, nie chciała iść na ręce i całkiem poważnie zamierzała mieszkać sama w tym mieszkaniu.

foto: storyfox.ru

Natomiast po roku Uma stała się oswojonym i prawie przyzwoitym zwierzakiem.

foto: storyfox.ru

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że soból jest wielkości kota, ale tak nie jest, jest bardzo mały. Jego głowę można łatwo schować w dłoniach.

foto: storyfox.ru

Ciągle chce bawić się z psem, który waży 40 kilogramów i robi kryjówki, w których chowa swoje zapasy jedzenia.

foto: storyfox.ru

Ale ta piękność ma wiele zalet, na przykład dba o czystość, zwierzak szybko zapamiętał swoje imię i zna wszystkie zakazy. Co prawda ​​często je ignoruje i łamie.

foto: storyfox.ru

Jak mówi Zhenya, sobole to wspaniałe zwierzęta. Tylko przed adopcją tego zwierzęcia w domu zastanów się, czy masz dość siły i cierpliwości.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru