Aktorka Reese Witherspoon podzieliła się uroczymi zdjęciami rodzinnymi z fanami. W ten sposób gwiazda pogratulowała swojej najdroższej kobiecie urodzin.

Reese Witherspoon zamieściła na swojej osobistej stronie na Instagramie kilka zdjęć z rodzinnego archiwum, na których znajduje się z matką. Betty Witherspoon świętowała swoje urodziny, a jej słynna córka pogratulowała swojej mamie na portalu społecznościowym.

Wspólne zdjęcia Reese i Betty Witherspoon

foto: joinfo.com

Na prawie wszystkich zdjęciach matka gwiazdy wygląda na bardzo szczęśliwą. Albo szeroko się uśmiecha, albo śmieje się radośnie, dlatego fani Reese doszli do wniosku, że Betty jest bardzo pogodną kobietą.

foto: joinfo.com

Właśnie tak jest – celebrytka podpisała serię zdjęć i powiedziała fanom, że jej mama zawsze radziła jej cieszyć się każdym dniem i jak najczęściej śmiać się. Aktorka również jako swoje święto nazwała urodziny Betty, ponieważ spędzi je z najbardziej ukochaną kobietą na świecie.

foto: joinfo.com

Reese powiedziała, że ​​jej matka zawsze ją wspierała i radziła, aby marzyła o czymś wielkim, ponieważ była pewna, że ​​jej córka odniesie sukces. Prawdopodobnie aktorka może pochwalić się bardzo ciepłą relacją z Betty, gdyż celebrytka powiedziała, że ​​bardzo kocha swoją matkę i nie waha się jej o tym codziennie mówić.

Rodzina aktorki

foto: joinfo.com

Mama aktorki Betty jest doktorantką i uczy pielęgniarstwa na Uniwersytecie Vanderbilt. Ojciec gwiazdy był wojskowym, a obecnie pracuje jako otolaryngolog.

foto: joinfo.com

Teraz Reese sama została matką i wychowuje troje dzieci. Córka Ava i syn Deacon pojawili się w jej pierwszym małżeństwie z aktorem Ryanem Phillippe, a mały Tennessee urodził się od drugiego męża, agenta Jima Totha.

Pomimo tego, że Reese ma już własną rodzinę, stara się poświęcić wystarczająco dużo czasu matce.

Główne zdjęcie: joinfo.com