Prognozy lekarzy po urodzeniu sióstr Lupicie i Carmen Andrade z Meksyku nie były pocieszające. Dziewczyny są omphalopagus. Są zrośnięte klatką piersiową i częścią ciała aż do pachwiny. W ich przypadku mają parę serc, płuc i dwie pary rąk. Wątroba, układ rozrodczy i układ pokarmowy jest jeden na dwie.

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Lupita A. (@andrade_glupe) on

Wcale nie przeszkodziło to dziewczętom w nauce normalnego życia w obecnych warunkach. Nie tak dawno Lupita i Carmen dorosły i założyły konto na Instagramie, na którym dzielą się zdjęciami z ich codziennego życia. Tym razem pojawiły się przed subskrybentami w stylowych dżinsowych szortach i czarnych koszulkach, za które otrzymały ogromną liczbę komplementów.

19-letnie bliźniaczki często pojawiają się w telewizji, a także uczą się prowadzić samochód. Dziewczyny wierzą, że pomoże im to umożliwić niezależność od rodziców. W przyszłości Lupita i Carmen planują zostać lekarkami weterynarii.

Nawiasem mówiąc, kilka lat temu dziewczętom zaproponowano operację rozdzielenia, ale wysokie prawdopodobieństwo powikłań i śmierci zmusiło ich do odmowy.

Główne zdjęcie: lemurov.net