Przed wyjazdem na studia chłopak postanowił zostawić miłe wspomnienia dla swojego młodszego brata. Ale jego pomysł na przebranie był tak udany, że przekształcił się w duży rodzinny projekt.

17-letni mieszkaniec Luizjany - Noah Tingle - jest bardzo przywiązany do swojego młodszego brata Maxa. W swoim ostatnim roku przed wyjazdem na studia, chłopak chciał zostawić chłopakowi niezapomniane wspomnienia o sobie, gdy nie będzie go w pobliżu, aby Max nie zapominał, jak dobrze się bawił ze swoim starszym bratem. Wtedy Noah wpadł na nietypowy pomysł - spotykać chłopca ze szkoły w śmiesznych kostiumach. To wygląda tak:

Source: facebook.com

Max przyjeżdża do domu autobusem szkolnym. Wystarczy wyobrazić sobie zaskoczenie 12-letniego chłopca i wszystkich jego kolegów z klasy, gdy powitała go Haitanka w spódnicy z włókien palmowych! Po raz pierwszy Max poczuł się tak zawstydzony, że wyskoczył z autobusu i uciekł. Ale Noah nie poddał się i zaczął codziennie witać brata w różnych strojach. Matce chłopców spodobał się pomysł swojego syna i zaczęła pomagać Noah ubierać się, zanim przyjeżdża autobus.

„Taki jest Noah. Kocha swojego brata, a jeszcze bardziej uwielbia wygłupiać się i rozśmieszać wszystkich”- mówi Stacey Tingle.

Według matki nigdy nie przypuszczała, że ​​między jej synami, których dzieli pięcioletnia różnica wieku, powstanie tak bliska więź. To prawdziwi przyjaciele. Noah dba o Maxa i stara się dać mu wszystko, co najlepsze w życiu – choć nie zawsze jego pomysły witane są z przytupem.

Kiedy Stacey sfilmowała Noah w kostiumach i opublikowała to na Facebooku, sława od razu przyszła do chłopaka. Użytkownicy byli zachwyceni pomysłem nastolatka i zaczęli prosić Amerykankę o coraz więcej filmików. Tak narodziła się grupa The Bus Brother, zrzeszająca fanów rodziny, dla których zabawne kostiumy Noego każdego dnia podnosiły humor. Teraz subskrybują już 88 tysięcy osób! Nieznajomi z całego kraju zaczęli proponować przekazywać swoje kostiumy, aby urozmaicić pomysły starszego brata. Sam Noah nie mógł sobie wyobrazić, że jego małe przedsięwzięcie nabierze takich rozmiarów.

Source: facebook.com

„Spodziewałem się, że będzie to taki żart dla mojej rodziny i bliskich przyjaciół” — mówi Noah. - Ale okazało się, że moje pomysły podobają się zupełnie obcym ludziom. Łał!"

W ciągu ostatniego roku Noah opublikował setki śmiesznych filmików w grupie, w których pojawia się przed szkolnym autobusem w postaci strażaka, niedźwiedzia, piłkarza, Minionka, goryla, rolnika i leniwca . Nawet ulewny deszcz nie powstrzymał chłopaka ubranego w kostium Chewbacca z „Gwiezdnych wojen”, który zdaniem obu braci był najbardziej spektakularny ze wszystkich.

Source: facebook.com

Max, który początkowo był zawstydzony i rumienił się przed kolegami z klasy, w końcu doszedł do wniosku, że pomysł jest fajny. Jego przyjaciele już się nie śmieją. Wręcz przeciwnie, niecierpliwie czekają i zastanawiają się, w jakim kostiumie tym razem pojawi się Noah, i uśmiechają się, oglądając to małe rodzinne show.

Główne zdjęcie: google.com