Czasami bardzo trudno jest nam czegoś odmówić - powiedzieć stanowczo „nie”. Istnieją setki tysięcy powodów, aby tego nie robić, od banalnego strachu po zwykłą niesposobność odmowy.

Bardzo to utrudnia życie, zwłaszcza jeśli ci zależy i starasz się robić to co najlepsze.

Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał wykorzystać twoją dobroć, albo bezczelnie pożywić się twoim kosztem. Przecież nie możesz powiedzieć NIE!

To nie działa dla każdego. W końcu są ludzie, którzy są czasami bardzo nielubiani, nazywani egoistami lub nawet gorzej. Tylko dlatego, że znają magiczne słowo „nie”. Za to, że ci ludzie się nie poddają, nie zginają się, za to, że mają silną wolę.

Ci, których nie można do niczego zmusić – Baran. Przedstawiciele tego znaku są bardzo trudni do kontroli i „tresury”. Nie podoba im się, gdy ktoś szczególnie arogancki próbuje wykorzystać ich położenie...

Baran bardzo dobrze radzi sobie z magicznym słowem „nie”. Jeśli z jakiegoś powodu nie mówi tego głośno, to nic nie znaczy.

Ci ludzie i tak zrobią tak, jak uznają za stosowne i potrzebne. Lub po prostu korzystne dla nich w danej sytuacji.

Byki także doskonale zdają sobie również sprawę z istnienia tego magicznego słowa. Nie należy się nimi bawić, próbować okręcać ich wokół własnego palca, wywierać presję emocjonalną.

Do pewnego momentu przedstawiciel tego znaku pozwoli na to wszystko. Ale potem, kiedy zmęczy go cała ta gra, Byk zaczyna mówić „nie”.

Próba przekonywania lub nacisku na Byka nie ma sensu. Wręcz przeciwnie, wszystko może się tylko pogorszyć. Byk straci panowanie nad sobą, a w gniewie ci ludzie w ogóle nikogo nie słuchają.

Bliźnięta też należą do ludzi, którzy się nie uginają, zawsze robią to, co uważają za konieczne.

Ci ludzie mają jedną niezwykłą zdolność, wiedzą, jak zostać głuchym. Zwłaszcza wtedy, kiedy ktoś próbuje ich do czegoś zmusić, coś im narzucić...

Jednocześnie „tracą” też głos i bogate słownictwo... To Bliźnięta potrafią powiedzieć TAK grzecznie i przyzwoicie... Będziesz zdumiony.

Otoczenie będzie zachwycone wielkimi i potężnymi słowami, którymi Bliźnięta wyrażają swoje myśli i uczucia w dowolnej sytuacji.

Ryby mają również tę cechę. Prawie niemożliwe jest złamać ich wolę. Tylko dlatego, że i tak to zrobią to co zaplanowały.

Bardzo często przypominają żywioł wody, który po prostu omija przeszkody, kontynuując swój spokojny bieg.

Tak samo jest z przedstawicielami Ryby. Ci ludzie zgodzą się i najprawdopodobniej na tym się skończy. Jeśli nadal będziesz wywierać presję na Ryby, to z pewnością nie wyjdzie to na dobre. Co więcej, w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Główne zdjęcie: google.com