Ktoś zakochuje się w przedszkolu, ktoś zakochuje się pod wpływem hormonów w okresie dojrzewania i jest gotowy zakochiwać się nawet codziennie. Ale są mężczyźni, którzy zakochują się dopiero w wieku dorosłym - dowiemy się, w jakich konstelacjach urodzili się ci mężczyźni i dlaczego do nich z opóźnieniem przychodzi to uczucie.

Baran

O jakiej miłości mówisz? Najpierw kariera, biznes, należy coś osiągnąć. Nie, Baran nie jest niewrażliwy, po prostu nie ma czasu. Świętując swoje 30 urodziny, podopieczny Marsa zacznie inaczej patrzeć na kobiety. Rozumie, że miłość to nie tylko okres romantyczny.

Rak

Cóż, podopieczny Księżyca wcale nie jest taki jak reszta. Po pierwsze, Rak boi się zranić. Jest pewien, że zakocha się w niewłaściwej kobiecie, a ona złamie mu serce. Po drugie, Rak powoli dorasta, a prawdziwa miłość do niego nadejdzie w dość dojrzałym wieku. Mając około 50 lat.

Panna

Pedantyczny i zdyscyplinowany mężczyzna spod znaku Panna jest pewien, że miłość jest dla słabych. Jest zajęty pracą, zarabia pieniędzy, nawiązuje znajomości. Natomiast kobiet postrzega jako przyjemny dodatek.

Natomiast taki poważny mężczyzna pewnego dnia nie oprze się – może kiedyś… Kiedy będzie pewny siebie i tego, że potrafi zadbać o swoją ukochaną.

Skorpion

Skorpion dominuje nad wszystkim, nawet jeśli chodzi o związek. O jakiej głównej roli możemy mówić w młodym wieku? Oto podopieczny Plutona miażdży w sobie wszystkie uczucia podobne do miłości.

Natomiast kiedy dorośnie to zrozumie - czas otworzyć serce i wpuścić tam jakąś nieśmiałą nimfę. Która będzie bardzo posłuszna. Tak, miłość może być właśnie taka, wyobraź to sobie.

Koziorożec

Ponury i nietowarzyski Koziorożec może przeżyć całe życie bez miłości. Po co mu dodatkowe zmartwienia i stres? Ale nawet taki mężczyzna może zostać trafiony strzałą Kupidyna – i nie będzie już wiecznym kawalerem.

„Dlaczego wszyscy tak bardzo martwią się tą miłością?" – pytają ci mężczyźni i idą się bawić z kobietami lekkich obyczajów. Rzeczywiście, nie ma co się spieszyć – lepiej później niż wcześniej.

Główne zdjęcie: uznayvse.ru