Niedawno dziewczyna o imieniu Melinda udostępniła ciekawy filmik na TikTok, który wywołał różne emocje wśród internautów.

Dziewczyna postanowiła wysłać swojego mężczyznę do sklepu spożywczego i z całą odpowiedzialnością podeszła do stworzenia listy zakupów. Aby to zrobić, kobieta wzięła kartkę papieru i zaczęła sporządzać listę wszystkiego, co było potrzebne. Oprócz nazwy postanowiła dodać do listy wymaganą ilość, cenę i specjalny kod, za pomocą którego można było znaleźć jego dokładną lokalizację w supermarkecie. Na kartce papieru przykleiła również zdjęcia potrzebnych produktów.

Małżonka narysowała również mapę sklepu dla męża, aby na pewno się nie zgubił. Niezwykła lista produktów dla dorosłego mężczyzny zaskoczyła i zdziwiła użytkowników. Niektórzy uważali, że to przesada, podczas gdy inni uważali, że jest to zabawne. Niektórzy byli nawet lekko zszokowani: „Czy twój mąż ma 11 lat?” Jednak później blogerka wyjaśniła, że cały filmik został zrobiony jako żart, natomiast niektórzy zauważyli, że taka lista produktów może być wykorzystana do nauczenia dzieci samodzielnego chodzenia do sklepu.

Source: TikTok

Główne zdjęcie: google.com