56-letnia Sarah Jessica Parker pojawiła się na ulicy w najpopularniejszym wizerunku swojej ekranowej bohaterki. W takim wizerunku pojawiła się aktorka w serialu „Seks w wielkim mieście”. Paparazzi ujawnili zdjęcia z planu.

Kultowy serial końca lat 90. o życiu czwórki przyjaciółek w Nowym Jorku ponownie powraca na ekrany. Kontynuacja projektu, zatytułowany „And Just Like That”, pojawi się w HBO Max w 2022 roku. Nowy sezon reżyseruje Martin Patrick King.

Fani serialu zobaczą swoje ulubione bohaterki, w których wcielą się te same aktorki: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Christine Davis. Jednak w sequel nie pojawi się Kim Cattrall: wykonawca roli Samanthy Jones odmówiła udziału. Powodem tego były nieporozumienia finansowe.

foto: cosmo.ru

Paparazzi znajdują się cały czas na planie w nadziei na zrobienie ekskluzywnych zdjęć - i tym razem mieli szczęście. Sarah Jessica Parker pojawiła się w wizerunku, w którym Carrie Bradshaw po raz pierwszy pojawiła się na ekranach w 1998 roku.

Obcisły top i miniaturowa baletowa spódniczka tutu – tak wyglądała Carrie. Teraz dojrzała dziennikarka ponownie przymierzyła baletową spódniczkę. Ale tym razem wolała już wersję sięgającą do podłogi i uzupełniła obraz luźnym topem z długimi rękawami.

foto: cosmo.ru

Fani popularnego serialu byli zachwyceni tymi zmianami. „Carrie Bradshaw, tak bardzo za tobą tęskniliśmy!”, „Poznaliśmy Carrie, wciąż jest taka sama fajna, wesoła i piękna”, „Och, ten wizerunek, chcę go powtórzyć”, „To jest boskie!” - dyskutują blogerzy.

Główne zdjęcie: cosmo.ru