Zwykle psy mają do dziesięciu szczeniąt. Nawet to uważane jest za przesadę. Ale Nelly, zwierzak Louise Clement, zaskoczył wszystkich. Ta sunia rasy dalmatyńczyk urodziła 18 szczeniąt.

foto: lemurov.net

Teraz trzyletnia Nelly wychowuje dziesięciu chłopców i osiem dziewczynek. Poród trwał wiele godzin, ale wszystkie szczeniaki przeżyły. Właściciele myśleli, że będzie 15 szczeniąt, bo po pojawieniu się piętnastego maluszka wycieńczona sunia po prostu zasnęła. Ale to nie był koniec!

Coś takiego się stało po raz pierwszy w domu Clement. Rodzina hoduje dalmatyńczyki od ponad trzech dekad. Obecnie na podwórku Louise mieszka 27 psów tej rasy.

foto: lemurov.net

Na szczęście powierzchnia domu i działki wystarczy, aby zwierzęta miały miejsce do biegania i zabawy. Specjalnie dla psów zbudowano zjeżdżalnie i domek na zewnątrz. Niektóre zwierzęta tak bardzo lubią domek, że śpią w nim.

foto: lemurov.net

W wieku 46 lat Louise zdaje sobie sprawę, że nie będzie w stanie opiekować się tak wieloma psami. Planuje sprzedać 17 szczeniąt i zatrzymać dla siebie jednego ze szczeniaków Nelly, jako przypomnienie tego niezwykłego wydarzenia.

Główne zdjęcie: lemurov.net