Osobiście nie możemy się doczekać aby obejrzeć nowy serial!

Jeśli w najbliższym czasie planujesz odwiedzić Nowy Jork, koniecznie wpadnij na Manhattan – teraz tam kręcą sequel serialu „Seks w wielkim mieście”. Jeśli będziesz miał szczęście, to możesz zobaczyć Sarah Jessicę Parker: ostatnio paparazzi często widzą ją i robią jej zdjęcia w bardzo stylowych ubraniach.

foto: glamour.ru

Ostatni wizerunek aktorki nie był wyjątkiem. Połączyła granatową marynarkę z koszulą i spodniami w czerwono-niebieską kratę. Dopełniła wizerunek biżuterią i ciekawymi butami.

foto: glamour.ru

W kontynuacji ukochanego serialu zobaczymy niemal wszystkich bohaterów oryginalnego serialu: Aidana (John Corbett), przyjaciela Carrie Stanford, granego przez Williego Garsona, oraz męża Mirandy Steve'a, choć wcześniej David Eigenberg nie udzielił dokładnej odpowiedzi uczestniczenia w kolejnej części. Na planie pojawili się także mąż Stanford Anthony (Mario Cantone), mąż Charlotte Harry (Evan Handler) oraz dorosłe dzieci Mirandy i Charlotte. Na planie serialu także jest Bridget Moynahan, która zagrała rywalkę Carrie i byłą żonę Biga, Natashę. Wygląda na to, że jednym z możliwych wątków będzie trójkąt miłosny pomiędzy Carrie, Big i Natashą.

Twórcy projektu planują przedłużyć serial o kilka sezonów i mają nadzieję, że Kim Cattrall, która gra Samanthę, mimo wszystko zgodzi się na uczestniczenie w kolejnych sezonach, mimo odmowy udziału w projekcie. Ale jest to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że Kim ma poważny konflikt z Sarah Jessica Parker i w zasadzie nie chce wracać do roli Samanty. Zamiast tego aktorka Nicole Ari Parker zagra czwartą przyjaciółkę Carrie, Charlotte i Mirandy.

Główne zdjęcie: glamour.ru