Dowiedzieliśmy się, że w styczniu Sylvester Stallone wystawił na sprzedaż swoje elitarne mieszkanie - ogromną rezydencję w prestiżowym „Beverly Park”. W Los Angeles ta rezydencja znajduje się na czwartym miejscu w rankingu najdroższych nieruchomości. W sąsiedztwie mieszkają inne gwiazdy, takie jak Denzel Washington i Justin Bieber.

foto: lemurov.net

Początkowo Stallone postawił bardzo imponującą cenę – aż 110 milionów dolarów. Najwyraźniej nikt nie chciał kupić rezydencji za taką cenę, ponieważ latem 2021 aktor postanowił zmniejszyć cenę o 25 milionów. Ale dla wielu kwota pozostaje naprawdę bajeczna - 85 milionów.

foto: lemurov.net

Powierzchnia rezydencji Stallone to niecałe dwa hektary. Na tym rozległym terytorium mieści się nie tylko rezydencja. Znajduje się tu dziedziniec z przepięknym widokiem na otaczającą przyrodę, odkryty basen z wbudowanym systemem spa, garaż z ośmioma miejscami postojowymi oraz pracownia plastyczna (Sylvester od dawna rysuje abstrakcyjne obrazy), a także domek gościnny.

foto: lemurov.net

Rezydencja ma aż osiem sypialni, kilkanaście przestronnych łazienek i niesamowity salon ze stołem bilardowym, abstrakcyjnymi obrazami i jaskrawymi obrazami w stylu pop-art, a także panoramicznymi oknami. Duża kuchnia jest bardzo jasna i przytulna: są tam dwa w pełni wyposażone miejsca do pracy i stół jadalny, przy którym z okien widać basen i wzgórza otaczające prywatny park. W pobliżu basenu i rezydencji można zobaczyć dwa posągi kultowego bohatera filmowego Stallone - Rocky'ego Balboa.

foto: lemurov.net

W rezydencji znajduje się osobna palarnia cygar ze stale filtrowanym powietrzem, kolejne studio do tworzenia arcydzieł artystycznych, piwnica do przechowywania szlacheckich trunków, gabinet oraz prawdziwa sala kinowa z ogromnym ekranem i siedzeniami. Na zewnątrz budynku znajduje się m.in. pole golfowe.

foto: lemurov.net

Dom został zbudowany na ziemi zakupionej przez odnoszącego sukcesy aktora z Hollywood w latach 90-tych. Stallone zmieniał wnętrze i wygląd zewnętrzny. Początkowo głównym stylem był śródziemnomorski, ale wraz z modernizacją zmienił się i zyskał bardziej nowoczesny wygląd. Sylvester zaoferował dobrą zniżkę, ale nie znaleziono jeszcze nabywców. Sam aktor niedawno nabył nieruchomość w Florida Palm Beach: prawdopodobnie postanowił zmienić miejsce zamieszkania.

Główne zdjęcie: lemurov.net