Po 40 latach powracają - najbardziej utytułowana popowa grupa w historii. Legendarna ABBA. I nie tylko zebrali się starsi mężczyźni i kobiety, wszyscy mają już ponad 70 lat, aby śpiewać stare piosenki. Bynajmniej – skala tego, co wymyślono, jest taka, że ​​muzycy dosłownie musieli przenieść się do nowych młodych ciał.

Jeśli nie poznałeś, to w porządku – właśnie to są twarze, których nikt wcześniej jeszcze nie widział

foto: lemurov.net

Okazuje się, że ABBA planują wrócić. Po pierwsze, nagrali zupełnie nowy album „Voyage”. Po drugie, dadzą niezwykły koncert. Po trzecie, powstanie gigantyczna arena. Ale jest pewien haczyk - chociaż talentu jest aż nadto, po 70-tce jest niezwykle ciężko energicznie poruszać się po scenie. Dlatego zaawansowane technologie pomogą im w tym!

foto: lemurov.net

Członkowie grupy założyli specjalne kostiumy i wyszli na scenę pod okiem 160 kamer jednocześnie! Nie wiadomo, ile materiału zostało nagrane, ale do jego obróbki zaproszono 850 artystów i projektantów cyfrowych. Dla każdego muzyka sporządzono osobisty „abba-tar”, przez analogię z awatarem, który nie kopiuje gestów, ale sam się porusza, jak to robili w młodości. Te abba-tar potrafią wiele!

Nie są podobne w 100%, ale to jest zrobione specjalne. Abba-tar właśnie tak miały wyglądać.

foto: lemurov.net

Bjorn Ulvaeus

foto: lemurov.net

Agnetha Faltskog

foto: lemurov.net

Anni-Frid Lyngstad

foto: lemurov.net

Benny Andersson

foto: lemurov.net

Koncert odbędzie się w przyszłym roku w Londynie

foto: lemurov.net

Zapowiedź albumu i koncertu

Source: youtube.com

Tak wyglądało „odmłodzenie”

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: lemurov.net