Aktorka podzieliła się swoimi wspomnieniami w The Tonight Show z Jimmym Fallonem przed drugim sezonem The Morning Show.

Czy wiesz, gdzie rozpoczęła się kariera Jennifer Aniston? W agencji reklamowej, w której musiała pracować jako kurier! Jak wyznała aktorka, ledwo przeżyła ten dzień.

Po szkole aktorka dostała pracę w agencji reklamowej, w której pracowała jej matka. Chwytała każdą okazję, aby zarobić dodatkowe pieniądze. „Byłam gotowa wykonać każdą dorywczą pracę. Pewnego dnia kurier agencji nie pojawił się i go zastąpiłam,” - dzieli się swoimi wspomnieniami Aniston w wieczorowym programie z Jimem Fellonem.

„Przez jeden dzień pracowałam jako posłaniec rowerowy w Nowym Jorku,” — mówi aktorka. Przyznała, że wcale nie była na to gotowa i niezbyt dobrze radziła sobie z poruszaniem się po ruchliwych ulicach Nowego Jorku: „Nie wiem, jak przetrwałam ten dzień. Byłam na Piątej Alei z kilkoma rzeczami, które mi przydzielono - myślę, że byłabym gotowa wziąć taksówkę, gdyby ten dzień się skończył! Wszystko było jak we mgle”.

Drugi sezon The Morning Show wyemitowano 17 września, z udziałem Jennifer Aniston i Reese Witherspoon. W sequelu widzowie po raz kolejny zostają zaproszeni za kulisy telewizyjnego świata – nowe postacie, dźwięczne motywy odzwierciedlające współczesny świat, a nawet pandemia koronawirusa.

Główne zdjęcie: google.com