Wiele gwiazd oddaje kwestię wychowywania dzieci na łaskę zawodowej guwernantki. Ale czasami decyzja o wzięciu do pomocy nianię ma bardzo smutne zakończenie nawet dla najsilniejszego małżeństwa. Przedstawiamy Wam listę niań, które wykonywały swoją pracę tak dobrze, że nawet znani ojcowie nie mogli się im oprzeć.

Arissa Wolf

foto: google

Ta dziewczyna pracowała dla pary Stevena Seagala i Kelly LeBrock. Była jeszcze niepełnoletnia, kiedy weszła w związek ze znanym tatą. Potajemny romans trwał kilka lat, aż w końcu dowiedziała się o tym żona Seagala. Rozwiedli się. W nowym małżeństwie Steven miał córkę Savannah. Warto zauważyć, że aktor nazwał najmłodszą córkę właśnie na cześć młodej niani, która uwiodła go.

Mildred Patricia Baena

foto: google

Mildred pracowała w domu słynnego aktora Arnolda Schwarzeneggera i pełniła funkcje gosposi i niani – w razie potrzeby opiekowała się dziećmi. Później okazało się, że Baena nie tylko opiekowała się dziećmi właściciela domu. Była nawet w ciąży w tym samym czasie, co jego ówczesna żona Maria Shriver. Fakt zdrady ujawnił się czternaście lat później, kiedy chłopiec Joseph, syn gosposi, zaczął bardzo przypominać swojego prawdziwego ojca. Shriver zapytała kiedyś bezpośrednio o to nianię, najwyraźniej już coś podejrzewając. „Po prostu zaczęłam płakać. Rzuciłam się na kolana, rozpłakałam się i powiedziałam: tak, to jego syn, tak mi przykro” - powiedziała Mildred w wywiadzie. Małżeństwo Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shriver rozpadło się po 25 latach małżeństwa.

Daisy Wright

foto: google

Daisy Wright była nianią dzieci Jude'a Law. Wtedy aktor był w związku z Sienną Miller, a nawet byli zaręczeni, dopóki gorzka prawda nie wyszła na jaw, że przez cały ten czas Law sypiał z nianią swoich dzieci. Aktor publicznie przeprosił i zerwał z Daisy, która później sprzedała historię tabloidom. Chociaż Jude i Sienna później próbowali naprawić swój związek, nic z tego nie wyszło i w 2005 roku ostatecznie się rozstali.

Ryan Shawhughes

foto: google

Ta dziewczyna była guwernantką Ethana Hawke'a i Umy Thurman. Zdrada z nianią miała dla Hawke ciekawe skutki: kilka lat później aktor oświadczył się dziewczynie. Nawiasem mówiąc, nadal są razem i wychowują dwie córki - Clementine i Indianę.

Mindy Mann

foto: google

Gavin Rossdale i Gwen Stefani żyli w szczęśliwym małżeństwie przez 13 lat, wychowując troje dzieci: Zumę, Kingstona i Apollo. I wszystko było w porządku, dopóki nie odkryto czegoś nieprzyjemnego: Rossdale zdradzał swoją żonę z nianią. Mindy Mann pracowała dla rodziny Rossdale przez siedem lat, z których trzy miała romans z właścicielem domu. Po tym, jak publiczność dowiedziała się o zdradzie, para rozwiodła się, a Gavin następnie zostawił Mann.

Christine Ouzunyan

foto: google

Ben Affleck był w związku z Jennifer Garner i wydawało się, że u tej pary na pewno będzie wszystko w porządku. Nazywano ich najpiękniejszą parą w Hollywood, wielu było przekonanych, że ten związek nigdy się nie rozpadnie! Ale stało się inaczej! Aktorka złożyła wniosek o rozwód, kiedy przyłapała swojego męża na całowaniu niani ich dzieci. Christine została natychmiast zwolniona, a małżeństwo Afflecka i Garner dobiegło końca.

Marsha Garces

foto: google

Marsha Garces miała związek z Robinem Williamsem, dla którego pracowała jako niania. Nie ukrywał tego faktu przed swoją żoną Valerie Velardi i wyznał jej, kończąc dziesięcioletnią historię ich małżeństwa. Nawiasem mówiąc, później przeżył z Marshą długie i szczęśliwe życie rodzinne, mieli dzieci, a ich małżeństwo trwało około 20 lat.

Główne zdjęcie: google.com