Amerykańska aktorka Salma Hayek pogratulowała córce jej urodzin. Valentina ma 14 lat. Fani aktorki byli zdumieni podobieństwem między matką a córką.

55-letnia Salma napisała wzruszające gratulacje pod wspólnym zdjęciem z Valentiną. Stoją o zachodzie słońca, na brzegu, trzymając się za ręce. Matka i córka patrzą sobie prosto w oczy, co świadczy o niesamowitej bliskości między nimi.

„Moja droga dziewczyno, jesteś dla mnie wszystkim. Dziękuję, że jesteś w moim życiu. Wszystkiego najlepszego, Valentina! Dziękuję, że jesteś SOBĄ”- napisała Salma pod zdjęciem z córką.

foto: cosmo.ru

Fani aktorki byli w stanie dostrzec niesamowite podobieństwo między matką a córką. „Tak bardzo jesteście do siebie podobne!”, „To jest mała Salma”, „Będzie taką samą piękną kobietą, jak jej mama”, „Jakbyście patrzyły w lustro”, „Fenomenalne podobieństwo do mamy!”, „Jesteście takie same”, - napisali fani. Zauważyli, że im starsza się staje dziewczyna, tym bardziej przypomina aktorkę.

Subskrybenci nie zapomnieli również pogratulować córce Salmy z okazji jej 14 urodzin: „Wszystkiego najlepszego dla pięknej, inteligentnej i fajnej Valentiny”, „Wszystkiego najlepszego, cudowna Valentina”, „Wszystkiego najlepszego, bardzo cię kochamy”, „Tak bardzo kocham waszą dwójkę. Wszystkiego najlepszego, Valentina! Dziękujemy za to, że robisz naszą Salmę szczęśliwą, jak zawsze. Wszystkiego najlepszego, urocza Valentina”.

foto: cosmo.ru

W 2007 roku Hayek ogłosiła swoje zaręczyny z francuskim miliarderem François-Henri Pinault, a we wrześniu tego samego roku urodziła się córka Valentina. W lipcu 2008 roku para zerwała zaręczyny, ale rok później mimo wszystko odbył się ślub.

Główne zdjęcie: cosmo.ru