Sarah Grey zasłużenie nosi nieoficjalny status jednej z najbardziej nietypowych lekarzy w Australii. I nie chodzi nawet o kompetencje zawodowe tej dziewczyny, ale o to, jak bardzo wyróżnia się wśród kolegów swoim wyglądem.

foto: lemurov.net

Sarah zrobiła swój pierwszy tatuaż, gdy miała zaledwie 16 lat. Nie miała ciekawego pomysłu, chciała tylko spróbować, co to znaczy zrobić tatuaż, który zostanie na zawsze.

Ten proces tak bardzo się spodobał Sarah Grey, więc stworzyła pełnoprawny kolaż tatuaży na swoim ciele. Zarówno czarno-białe jak i kolorowe. Sarah nawet nie może podać dokładnej liczby swoich tatuaży. Na niektórych z nich dziewczyna musiała spędzić prawie cały dzień. Bardzo dotkliwie odczuwa ból, ale dla sztuki jest gotowa to znieść.

foto: lemurov.net

Sarah od dawna spotyka się z potępieniem ze strony innych. Ludzie nie rozumieli, jak młoda utalentowana dziewczyna może stworzyć dla siebie tak prowokacyjny wizerunek. Jednak sama Sarah, kiedy już dojrzała, zaakceptowała siebie i teraz nie wstydzi się pokazywać swoich tatuaży.

foto: lemurov.net

Musiała walczyć o prawo do bycia sobą. Dziewczynce odmawiano obsługi w restauracjach, sprzedawcy w sklepach nie chcieli jej pomagać. Była niezasłużenie nazywana narkomanką, próbowali ją upokorzyć za jej niezwykły wygląd.

foto: lemurov.net

Podczas stażów pojawiły się problemy: aby zostać dobrym chirurgiem, Sarah Grey poświęciła dużo energii na praktykę w australijskich szpitalach. Tam też spotkała się z potępieniem. Ale Sarah mówi: „Jeśli jesteś pewny siebie i kompetentny w swojej pracy, tak naprawdę nie ma znaczenia, jak wyglądasz”.

foto: lemurov.net

Tatuaże uczyniły Sarah nie tylko jedną z najpopularniejszych młodych zawodowców w swoim kraju. Dali jej miłość. Dziewczyna poznała właściciela salonu Matta. W pełni akceptuje wszystkie sposoby wyrażania siebie przez swoją żonę. Teraz młoda rodzina wychowuje syna.

Główne zdjęcie: lemurov.net