Kot Pixel wygląda jak klaun, bestialskie wcielenie samego Draculi lub demona. W rzeczywistości jest bardzo uroczym zwierzakiem, który po prostu wie, jak robić zabawne mordki. Już wiemy z czego ten kot zasłynął.

Pixel to kot rasy Cornish Rex, który mieszka z Amerykanką Alison Calhagen w Wisconsin.

Właścicielka od około roku zaczęła robić zdjęcia swojemu pupilowi. Zapewne chciała uchwycić jego naturalny, specyficzny dla rasy wdzięk, ale wyszło zupełnie co innego.

Od pierwszych zdjęć Alison zauważyła, że ​​jej Pixel nie jest zbyt fotogeniczny. Na zdjęciach za każdym razem wyglądał inaczej i bardzo zabawnie. Czasami właścicielce wydawało się, że jej kot celowo się krzywi, gdy widzi kamerę. Jego chytry uśmiech, czasem przypominający uśmiech klauna, wystające ogromne uszy i wyłupiaste, jakby zdziwione oczy – wszystko to sprawia, że ​​obraz zwierzęcia jest niesamowity i bardzo zabawny.

Można go porównać do nietoperza lub mini-demona.

W rezultacie Alison zaakceptowała swojego ukochanego zwierzaka, a nawet postanowiła podzielić się tymi zdjęciami z innymi. Założyła osobne konto na Instagramie dla Pixela i jej drugiego zwierzaka Sophie. Ta dwójka ma już 50 tysięcy subskrybentów. Nawiasem mówiąc, kotka o imieniu Sophie (dziewczyna Pixela) jest elegancka i atrakcyjna: ma uroczą mordkę, oczy w kolorze niebieskim i śnieżnobiałą sierść. Wygląda jak prawdziwa przedstawicielka szlachetnej rasy.

Na profilu Sophie i Pixela można znaleźć różnorodne zdjęcia. Kot demon często pozuje przed kamerą i wygląda za każdym razem inaczej. Pojawia się w plażowych koszulkach i okularach przeciwsłonecznych, ubrany w kostium nietoperza.

Zdjęcia zawsze zachwycają obserwujących. Jedni zostawiają komplementy, inni uśmiechają się i śmieją, jeszcze inni żartują o konieczności wezwania egzorcysty. Wśród komentarzy znajdują się niepochlebne wypowiedzi, ale ani Pixel, ani jego troskliwa właścicielka Alison nie zwracają na nie uwagi.

Główne zdjęcie: lemurov.net