Co może być bardziej wzruszającego niż spotkanie najlepszych przyjaciół po długiej rozłące? Zwłaszcza jeśli oboje nie są już młodzi, zwłaszcza w tych niespokojnych czasach. Ten film to skoncentrowana życzliwość.

Gdy ktoś czeka na Ciebie w domu, rozgrzewa to duszę nawet w najbardziej pochmurny dzień. Ale co, jeśli separacja przeciąga się, nawet wbrew twojej woli? Wtedy myśl o tym drogim stworzeniu, którego spojrzenie jest pełne oczekiwania, budzi niepokój. Nawet jeśli wiesz, że twoja córka opiekuje się twoim ukochanym pieskiem, wciąż będziesz wracać myślami do tego, który mieszkał w pobliżu przez całe życie.

Kiedy starsza kobieta została przyjęta do szpitala, jej bliscy byli bardzo zaniepokojeni. Martwił się też jej stary pies, mieszaniec mopsa. Bardzo trudno było mu wyjaśnić, dlaczego normalny porządek rzeczy został zakłócony; dlaczego starsza pani nie zabiera go na wieczorny spacer. A ona leżąca pod kroplówką myślała o tym, żeby jak najszybciej wrócić do domu.

Wreszcie nadszedł ten moment! Kobieta była gotowa do opuszczenia szpitala. Spakowała się i wróciła do domu, gdzie na nią już czekano. Ale jej czworonożny przyjaciel nie został wypuszczony natychmiast - musiał spędzić trochę czasu, czekając, aż gospodyni wygodnie usiądzie. Ale kiedy w końcu się spotkały, wydawało się, że szczęście małego pieska po prostu nie mieści się w jej ciele!

Source: youtube.com

To szczęście sprawiło, że kręcił się jak bąk, skakał na krótkich nogach, nie pozwoliło spokojnie siedzieć u stóp ukochanej właścicielki. Próbował wspiąć się na jej ręce, pocałować ją, przytulić i przycisnąć swoim ciężarem, aby nigdy więcej nie odeszła. Pani była nie mniej szczęśliwa — przytuliła pulchnego psa i radośnie podstawiła policzki na pocałunki. Teraz wiemy, jak wygląda miłość w swoim absolutnym wyrazie – wystarczy wyobrazić siebie na przemian na miejscu psa i właścicielki.

To niesamowite, kiedy jest ktoś, kto tak bardzo cię kocha. Jesteśmy pewni, że myśl o małym mopsie pomogła starszej pani tak samo jak lekarstwo. Takie oddanie zasługuje na nagrodę - mamy nadzieję, że kobieta kupiła już najsmaczniejszą kośteczkę dla swojego czworonożnego przyjaciela.

Główne zdjęcie: google.com