Madis Bebcock ma 17 lat i cierpi na łysienie. Niezwykle szkodliwa dla dziewczynki dolegliwość, bo w tym wieku nastolatki są przepełnione wątpliwościami co do swojej urody, a bez włosów i szansy na ich porost tym bardziej. Ale na szczęście dla Medis, jej mądra artystka matka znalazła proste i wyjątkowe wyjście.

foto: lavender.land

Nieestetyczny obraz, co? Ale uśmiech jest nadal szczery. Medis ma taki charakter, że wszelkie przeciwności życiowe spostrzega ze zdrowym optymizmem. Teraz nie musi wydawać pieniędzy na przykład na fryzjera. Jej przyjaciółka fotograf Chelsea Taylor powiedziała, że Medis już od pierwszych dni po postawieniu diagnozy wykorzystała to jako szansę. Szansę na pokazanie, że piękno nie tkwi we włosach.

foto: lavender.land

foto: lavender.land

foto: lavender.land

Medis ma prawidłowe rysy twarzy i piękną skórę, a jej mama jest profesjonalną artystką. I oboje kochają kwiaty. Tak więc pytanie dotyczyło tylko wyboru odcieni wzorów, które ozdobią łysą głowę dziewczyny. I podjęły słuszną decyzję – maturalna sesja zdjęciowa Medis wyszła świetnie. W końcu jest to znacznie fajniejsze niż tatuaże! Chociaż je ona też ma.

foto: lavender.land

foto: lavender.land

foto: lavender.land

Główne zdjęcie: lavender.land