Dziewczyna zachwyciła fanów swoim pięknem.

Założyciel Apple Steve Jobs zmarł w 2011 roku w wieku 56 lat. Przedsiębiorca ma czworo dzieci, które są już całkiem dorosłe. Córka Lisa z pierwszą miłością Chris Ann Brennan, syn Reed i córki Eve i Erin z jego jedyną żoną Lauren Powell.

Jedna z dziedziczek Jobsa zdążyła już mile zaskoczyć publiczność. 30 września Eve opublikowała na swoim osobistym blogu zdjęcia z przygotowań do pokazu francuskiej marki Coperni na Paris Fashion Week. Dziewczyna spróbowała swoich sił w modelingu, po raz pierwszy wchodząc na podium i zrobiła to doskonale.

foto: wday.ru

Eve przeszłą się po wybiegu w jaskrawym neonowym topie i mini spódniczce z misternym nadrukiem. Uzupełniła swój look stylowymi chodakami, a jako akcesorium wybrała białe okulary przeciwsłoneczne w masywnych oprawkach. Dziewczyna rozpuściła swoje długie włosy, a wizażyści wykonali dla niej najbardziej naturalny makijaż z naciskiem na naturalne piękno.

Fani byli pod wrażeniem jaskrawej stylizacji, wdzięku i talentu Eve, który pokazała na wybiegu. W komentarzach obserwujący jej profil obsypywali ją komplementami.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

"Oryginalna uroda, wcale nie podobna do ojca", "Przyćmiła Gigi Hadid, niesamowicie piękna", "Jesteś niesamowita, gratulacje, Eve" - napisali fani.

Przypomnijmy, że tego lata córka Jobsa obchodziła swoje 23. urodziny. Eve jest studentką Uniwersytetu Stanforda. Zajmuje się jazdą konną, a także bierze udział w profesjonalnych wideo produkcjach. Tak więc w zeszłym roku wystąpiła w reklamie marki kosmetycznej Glossier.

foto: wday.ru

Główne zdjęcie: wday.ru