Pies z rakiem przeżywał swoje ostatnie dni. Wiedząc, że umiera, rodzina postanowiła sprawić psiaku niezwykły prezent.

U psa o imieniu Maggie zbyt późno zdiagnozowano raka. Wiedząc, że ich pupil nie przetrwa do zimy, właściciele – Elijah Lee Salzgeiber i jego żona Marianne – postanowili pozwolić suni po raz ostatni cieszyć się śniegiem. Elijah napisał na Facebooku post, w którym opowiedział o sytuacji i poprosił o pożyczenie maszyny do produkcji śniegu. Dzięki temu mężczyzna miał nadzieję stworzyć sztuczną zaspę śnieżną dla Maggie, w której mógłby leżeć jego pies. Ta rozrywka miała być ostatnią w życiu Maggie, ponieważ postanowili uśpić ciężko chorego psa.

Post Elijah natychmiast przykuł uwagę użytkowników. Stopniowo, poprzez reposty, dotarł do pracowników Ice Center w Salt Lake City, którzy postanowili pomóc rodzinie Maggie. Zrobili kilka pojemników śniegu. Elijah zabrał je na podwórko swojego domu, gdzie urządził Maggie małą zimową rozrywkę. Ice Center opublikowało zdjęcia psa na śniegu i jego wzruszającą historię na swojej stronie z ostrzeżeniem: „Uwaga: będzie dużo łez”.

foto: google

Maggie zmarła tego samego dnia. Właściciele psa celowo zostawili wyjątkową rozrywkę na koniec, aby ich pupil mógł spokojnie odejść. Te niesamowite chwile, kiedy pies z chorobą nowotworową po raz ostatni doświadczył szczęścia i choć na chwilę zapomniał o bólu i cierpieniu, na zawsze pozostaną w pamięci tej rodziny. Elijah i Marianne są bardzo wdzięczni pracownikom Ice Center, którzy pomogli zrealizować ich marzenie - przynajmniej na chwilę przywrócić psu uczucie szczęścia.

Historia Maggie poruszyła subskrybentów Ice Center do łez. Zostawili wiele miłych komentarzy dla rodziny zwierzaka. „Jesteśmy gotowi zrobić wszystko dla naszych zwierzaków. Dziękuję za to co zrobiliście dla Maggie i za wasze piękne serca”- napisał jeden z użytkowników.

Główne zdjęcie: google.com