Pierce Brosnan nigdy nie przestaje podziwiać swojej żony i jej apetycznych kształtów. niedawno aktor opublikował kolejne zdjęcie swojej ukochanej. I wywołało ono mieszaną reakcję.

Na instagramowym koncie 68-letniego Pierce'a często pojawiają się zdjęcia jego drugiej połówki - Keely Shaye Smith. A ostatnio Brosnan opublikował kolejne zdjęcie. Na nim pojawiła się Keely w lekkiej sukience w odcieniu malinowym, założonej na kostium kąpielowy. Smith w okularach przeciwsłonecznych uśmiecha się uroczo, trzymając kokos i szklany słoik.

Aktor dodał podpis do zdjęcia. Powiedział swoim subskrybentom, że jego żona niedawno obchodziła swoje 58. urodziny, a zdjęcie zostało zrobione właśnie tego dnia. Pierce powiedział też, że po kąpieli jego ukochana postanowiła ugasić pragnienie, przygotowując wodę kokosową. Brosnan po raz kolejny przyznał się drugiej połówce w swoich szczerych uczuciach, nazywając ją swoją „piękną soczystą miłością”. Aktor jest pewien, że jego żona jest najpiękniejsza.

Hejterzy okresowo niepochlebnie, a czasem grubiańsko komentują Keely i jej kształtyi. Tak, Sylwetka Smith nie jest idealna, a waga przekracza 100 kilogramów, ale ta kobieta absolutnie nie potrzebuje niczyich opinii - tak jak jej mąż, który nie zwraca uwagi na komentarze.

A związek pary można nazwać prawdziwą bajką ze szczęśliwym zakończeniem. Pierce był już wcześniej żonaty. Żona urodziła mu dziecko, ale zachorowała na raka i zmarła. Pierce przeżywał tę stratę boleśnie i długo. Był w żałobie i nie myślał o nowym romansie, ale na jednej z imprez poznał charyzmatyczną i uroczą dziennikarkę Keely. Smith i Pierce długo się spotykali: ona nie próbowała ograniczać jego wolności i przywiązać jej do siebie, a on z każdym dniem coraz bardziej się zakochiwał.

Dopiero po urodzeniu dwojga dzieci Keely zgodziła się zostać legalną żoną Brosnana. Pojawienie się synów nie wpłynęło najlepiej na figurę Smith, która miała wcześniej idealne ciało. Z powodu braku równowagi hormonalnej waga zaczęła gwałtownie rosnąć, czasami osiągając 120 kilogramów. Próby odzyskania formy okazały się bezskuteczne: udawało się pozbyć maksymalnie dwudziestu kilogramów, które wracały ponownie.

Wreszcie Keely przestała się torturować i zaakceptowała swoje apetyczne formy. Brosnan również bardzo lubi sylwetkę Smith, ponieważ nigdy nie pozwolił sobie na romans na boku, patrzy na swoją żonę z miłością i składa jej liczne szczere komplementy.

Główne zdjęcie: lemurov.net