Każda celebrytka marzy o tym, by zabłysnąć na okładce magazynu People, ale po raz drugi, 26 lat później, została nią 49-letnia Julia Roberts. W tym roku, według jednej z najbardziej wpływowych publikacji na świecie, tytuł „Najpiękniejszej kobiety na świecie” otrzymała ponadczasowa i uwielbiana aktorka.

foto: you-journal.ru

Czego nie powiedziały o niej złe języki: brzydkie usta, rude włosy, szorstka twarz, zbyt szczupła .. Ale Julia Roberts z podniesioną głową przetrwała wszelkie kpiny i udowodniła całemu światu, że nawet w wieku 49 lat można być piękną bez ingerencji chirurgów plastycznych, mieć niesamowity magnetyzm i być „hollywoodzkim uśmiechem”.

Najpiękniejsza kobieta na świecie

1988 rok

Świat dopiero co poznał utalentowaną Julię, ale już zakochał się w młodej aktorce.

foto: you-journal.ru

1990 rok

Ulubiony film wielu „Pretty Woman” wyniósł Julię Roberts na szczyt sławy. Jej praca była nawet nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki.

foto: you-journal.ru

1993 rok

26-letnia Julia wygląda jak dziewczynka. To niezwykłe widzieć ją z prostymi włosami.

foto: you-journal.ru

1997 rok

Tutaj ma 30 lat. Poważny wiek, ale spójrz, jaki uśmiech. Niektórzy nazywali ją koniem, ale tak pięknych i zdrowych zębów można tylko pozazdrościć. Poza tym Julii pasuje uśmiech. Z radością zdradziła sekret swoich śnieżnobiałych zębów: codziennie rano myje je posiekanymi truskawkami i pastą z fluorem.

foto: you-journal.ru

2001 rok

Julia Roberts zdobyła Oscara. Osiągnięcie to oczywiście warto pochwały. Ale przyjrzyj się uważnie, nie ma tony makijażu na twarzy i wygląda nieskazitelnie. Skóra jest gładka i pozbawiona zmarszczek. Jej sekret jest prosty: do wszystkich kremów nawilżających dodaje oliwę z oliwek. A przed wyjściem na czerwony dywan w otwartych butach, zawsze w nocy smaruje stopy tym olejkiem.

foto: you-journal.ru

2002 rok

Zawód aktorki wymaga częstych i radykalnych eksperymentów z włosami. Aby utrzymać je w dobrym stanie, Julia robi maski z tej samej oliwy z oliwek. I oczywiście prawidłowe odżywianie.

foto: you-journal.ru

2007 rok

Wierzcie lub nie, ale Julia Roberts ma tu 40 lat! Nawiasem mówiąc, skóra aktorki jest podatna na pigmentację, dlatego krem przeciwsłoneczny jest jej najlepszym przyjacielem przez całe życie. Od dawna wiadomo, że słońce szkodzi skórze, pozostawiając przebarwienia i zmarszczki. I oczywiście uśmiech - według aktorki to główny sekret kobiecego piękna.

foto: you-journal.ru

2009 rok

Elegancka Julia jest w świetnej formie. Aby utrzymać ciało w dobrej kondycji, zajmuje się fitnessem, zwraca szczególną uwagę na nogi i pośladki, ponieważ są to najbardziej problematyczne miejsca u kobiet. I nigdy nie ignoruje śniadania.

foto: you-journal.ru

2010 rok

Jak zawsze zadbana, stylowa i z minimalną ilością makijażu. „Podkręć rzęsy i wymodeluj brwi. Jeśli to zrobisz, nie potrzebujesz makijażu,”- powiedziała Julia w jednym z wywiadów. Można się z nią zgodzić, bo efekt jest niesamowity.

foto: you-journal.ru

2013 rok

Spójrz tylko na ogień w jej oczach. Julia jest naprawdę inspirująca! 46 lat, a ona nawet nie wstrzyknęła sobie botoksu.

foto: you-journal.ru

2015 rok

„Najlepszym lekarstwem są uściski i pocałunki ukochanej osoby”. Zgadzamy się, bo najważniejsze dla kobiety jest to, żeby czuła się kochana. Wtedy nie tylko ona jest szczęśliwa, ale wszyscy wokół.

foto: you-journal.ru

2016 rok

Tak, są zmarszczki mimiczne, ale za uśmiechem nie są nawet zauważalne. Bądź w dobrym nastroju, ciesz się życiem, a zawsze będziesz młoda!

foto: you-journal.ru

2017 rok

Minęło 26 lat, odkąd Julia Roberts po raz pierwszy pojawiła się na okładce People. Aż 26! Wtedy ta bestia z kręconymi włosami dopiero zaczynała swoją gwiezdną podróż. A teraz ma już wielu młodych konkurentów, ale Julia nadal służnie uważana za piękną kobietę.

foto: you-journal.ru

Julia Roberts naprawdę inspiruje i udowadnia swoim przykładem, że najlepsze środki piękności to uśmiech i naturalne składniki.

Główne zdjęcie: you-journal.ru