Steve Greig to niezwykły człowiek o wielkim, dobrym sercu. Mieszka w USA. Zawsze ciągnie go do zrobienia czegoś dobrego. I robi to cudownie dobrze.

foto: mimimetr.me

Z czego słynie Greig? Daje schronienie tym starym zwierzętom, których właściciele nie chcą dalej trzymać. Steve gwarantuje im jedzenie, spokój i ogólnie spokojną starość.

Mieszka u niego w tej chwili 10 psów, jedna prawdziwa wielka świnia, dwie kaczki, dwa gołębie, dwa koty i kilka kurczaków! Taka wielka rodzina!

foto: mimimetr.me

Tak zaczęła się jego działalność charytatywna. Steve odwiedził kiedyś miejscowe schronisko. Zobaczył tam starego psa, którego ze względu na jego wiek nikt nie chciał zabrać do domu... Serce Greiga oburzyło się na taką niesprawiedliwość. Zabrał do siebie psa.

foto: mimimetr.me

Steve zaczął czerpać radość z czynienia dobra. W jego domu, jeden po drugim, pojawiało się coraz więcej nowych lokatorów.

foto: mimimetr.me

U Greiga mieszka nawet Bikini - to taka duża i już niezbyt młoda świnia!

foto: mimimetr.me

Steve zapewnia, że ​​nie ma problemów ze swoimi pupilami. Żadnych! Wszystkie są spokojne, ciche, nie zadziorne. Każde zwierzę uwielbia, kiedy zwraca się na niego uwagę. I jeszcze jedno: od dawna ci „staruszki" nie mają tego entuzjazmu, który wyróżnia młodych zwierzaków. Dlatego tak różnorodna ekipa żyje spokojnie pod jednym dachem. I wszyscy są zadowoleni z tego. Jeśli spojrzysz na ich wspólne zdjęcie, staje się jasne: te zwierzęta mają wspaniałą starość!

Główne zdjęcie: mimimetr.me